Wyjscie aux w grundig.

wyjscie aux w grundig.

26 Lip 2010, 10:15

Witam!
Mam stare radyjko grundig. Chciałbym w nim zrobić wejście aux, żeby słuchać mp3, wiem że trzeba trochę pokombinować.
cytat ze strony elektron.pol.lublin.pl
W kilku modelach złącze AUX jest z przodu radia, w starszych modelach (z ISO-C10) podłączenie źródła do złącza mały jack z tyłu (przy złączu ISO) daje możliwość przełączania na AUX za pomocą klawisza CD. W modelach z mini iso trzeba zrobić odpowiednią przelotkę.

Image
zdjęcie pochodzi ze strony elektron.pol.lublin.pl
Jak to połączyć? normalnie zlutować/skręcić? Te czarne kółeczka to też połączenia? Jestem zielony w tym temacie i już raz zrobiłem zwarcie i masę dymu..

Zlutować się nie da, skręcić normlanie tez nie. Mam koncówke jacka ale przydałby sie schemat jacka które kable z którymi podłączyc.
djwyrebas
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legalizacja butli LPG Legalizacja butli LPG
    Zbiorniki montowane w instalacjach gazowych w Polsce posiadają 10 letnią ważność badania. Po tym okresie należy dokonać legalizacji lub wymiany zbiornika na nowy. Maksymalny okres użytkowania butli to 20 lat, chyba że dokument ...
    Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa Doświadczalny samochód autonomiczny Lexusa
    Po torze testowym amerykańskiego Toyota Research Institute (TRI) jeździ biały Lexus LS 600hL z kamerami na dachu. Obecność licznych czujników nie dziwi – to w końcu samochód doświadczalny. Pewną konfuzję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Man of Steel - Monster Truck, 13
      Ford Sierra
      Klub Seata, 2
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2010