Wyjscie aux w grundig.

wyjscie aux w grundig.

26 Lip 2010, 10:15

Witam!
Mam stare radyjko grundig. Chciałbym w nim zrobić wejście aux, żeby słuchać mp3, wiem że trzeba trochę pokombinować.
cytat ze strony elektron.pol.lublin.pl
W kilku modelach złącze AUX jest z przodu radia, w starszych modelach (z ISO-C10) podłączenie źródła do złącza mały jack z tyłu (przy złączu ISO) daje możliwość przełączania na AUX za pomocą klawisza CD. W modelach z mini iso trzeba zrobić odpowiednią przelotkę.

Image
zdjęcie pochodzi ze strony elektron.pol.lublin.pl
Jak to połączyć? normalnie zlutować/skręcić? Te czarne kółeczka to też połączenia? Jestem zielony w tym temacie i już raz zrobiłem zwarcie i masę dymu..

Zlutować się nie da, skręcić normlanie tez nie. Mam koncówke jacka ale przydałby sie schemat jacka które kable z którymi podłączyc.
djwyrebas
Nowicjusz

Miejscowość: Siedlce

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy Jazda po spożyciu alkoholu - alkoholowy zawrót głowy
    Zdarzenia drogowe będące wynikiem jazdy po spożyciu alkoholu od wielu lat stanowią przekleństwo polskich dróg. Podjęte przez policję działania przynoszą efekty, ale wciąż jest wiele do zrobienia.
    Audi Q5 hybrid quattro Audi Q5 hybrid quattro
    Q5 hybrid quattro, pierwszy model hybrydowy Audi, został skonstruowany jako wysokowydajna hybryda równoległa. Tak jak i w dwóch innych hybrydowych modelach Audi, pojazd napędzają: silnik 2.0 TFSI o mocy 155 ...

•  
    • Toyota Hilux Adventure, przód
      Chevrolet Trax
      Seat Mii
      BMW Seria 3 E46, białe alufelgi