Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi

Wymiana filtra kabinowego - Toyota Yaris (P9) II 1.3 VVTi

24 Maj 2017, 13:12

Przygotowaliśmy krótki filmik który pokazuje jak samodzielnie wymienić filtr kabinowy w samochodzie Toyota Yaris II oznaczenie modelu (P9) produkowanego w latach 2005-2010.
Image
Procedura wymiany filtra jest bardzo prosta co widać na załączonym filmie. Polecam zakładanie filtrów z węglem aktywnym (tzw. węglowych) które znacznie dłużej utrzymują czyste powietrze w kabinie naszego samochodu.

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Oznaczenie filtra pasującego do tego modelu samochodu: Filtron K1210 (zwykły) i K1210A (węglowy), Knecht LAK490 (węglowy).

Zapraszam na kanał Forum Samochodowe na YT.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10994
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
    Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
    Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu Motor Show 2018 - relacja z targów motoryzacyjnych w Poznaniu
    Targi motoryzacyjne w Poznaniu "Motor Show" to największe targi tego tupu w Polsce które odbywają się zawsze wczesną wiosną. W tym roku mogliśmy oglądać sporą ilość premierowych modeli samochodów. W nowych autach ...

•  
    • Ceremonia otwarcia nowego Salonu MAD MOBIL w Gliwicach
      Mimonske Valky XII
      WST 1/4 MILI
      Renault Megane Coupe Renault Sport - Seria Limitowana Red Bull Racing RB8