Wymiana Licznika Daihatsu Sirion

22 Kwi 2019, 20:15

Cześć,
mam pewną zagwozdkę. Przez 8 lat nie działał mi licznik kilometrów. Przez te wszystkie lata jakoś się tym nie przejmowałem, ale gdy dowiedziałem się od mechanika że w tym roku już auto nie przejdzie przeglądu, tu nasunęło się trochę pytań. W internecie znalazłem dużo liczników do kupienia, nowych wyzerowanych. Teraz zbytnio nie wiem jak po tym czasie przestawić ten nowy licznik żeby po 8 latach jeżdżenia na zepsutym miało ręce i nogi oraz było to legalne. Licznik cały czas pokazuje 80 000 km, a sporo jeżdżę. Proszę o jakąś podpowiedź :?
Cieszk
Obserwowany
 
Posty: 1
  • 23 Kwi 2019, 18:01

    Pewnie mniej więcej rocznie robisz podobne przebiegi więc policz ile jesteś w ciągu roku zrobić km pomnóż przez lata i wyjdzie ci wynik. wiadomo że idealnie go nie podasz ale będzie przynajmniej przybliżony.
    Cichy77
    Forumowicz VIP
     
    Posty: 5225
    Zdjęcia: 62
    Auto: Mam, często zmieniam!
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI
      Na polskim rynku dostępne są już nowe wersje kompaktowego SUV’ Audi Q3. Na początek oferowane jest w trzech wersjach silnikowych: 35 TFSI z manualną skrzynią biegów, 35 TFSI ze skrzynią automatyczną S tronic ...
      Toyota Yaris Hybrid-R concept
      Rok po rynkowej premierze Toyoty Yaris Hybrid, na targach we Frankfurcie 2013 zadebiutował 420-konny Yaris Hybrid-R concept z napędem 4x4. Był to kolejny po wyścigówce Toyota TS030 Hybrid samochód, który ...