Wymiana licznika Golf 3

Wymiana licznika Golf 3

29 Mar 2011, 19:09

Witam i o zdrowie pytam. Wiec tak mam golfika 1.8 benz no i skonczyl mi sie licznik jedna wskazowka faluje a druga lezy no i zamierzam go wymienić na nowy. Chce kupić ten srebrny i tu jest PROBLEM. Mam licznik skalowany na 220km i 6 tyś obrotów a teraz PYTANIE: czy jest opcja ze jak kupie skalowany na 7tys obrotów będzie on działał prawidlowo czy bedzie przekłamywał jak potrzebne to moj licznik (1h6 919 033e)
pzdr
lapers124
Nowicjusz

Miejscowość: Bydgoszcz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce Wyścigowa Toyota GT86 po modyfikacjach w Polsce
    Toyota GT86, sportowe coupe z Japonii, jest świetną bazą do budowy wyczynowych aut na rajdy i wyścigi. Sportowe ramię Toyoty w Europie, Toyota Motorsport GmbH, opracowało na jej podstawie profesjonalne wersje wyścigowe i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyprawa do Moab 2012, 69
      obraz1055jp0
      MG WA
      Jet Car - bolid o napędzie odrzutowym