Wymiana linki sprzęgła

Wymiana linki sprzęgła

08 Cze 2015, 13:39

Witam.

Obecnie mieszkam we Wrocławiu i średnio orientuje się co do mechaników tutaj, ale dzisiejsza wiadomość trochę mnie przeraziła.
Mianowicie, urwała mi się linka sprzęgła i trzeba kupić nową. Pojechałem do pierwszego warsztatu i koleś mi "krzyknął" 180 PLN za linkę od sprzęgła i 120 PLN za robociznę

Czy te ceny są adekwatne do awarii która się pojawiła w moim aucie ?

Pozdrawiam !
elano07
Początkujący

Auto: Nie mam

Re: Wymiana linki sprzęgła

10 Cze 2015, 11:17

Jak możemy Ci pomóc jak nie podałem nawet marki i modelu auta? Nikt na forum nie jest wróżbitą.
Cenę linki można sprawdzić w sklepach internetowych, koszt robocizny może być uzależniony od czasu jaki jest potrzeby na jej wymianę.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3299
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Wymiana linki sprzęgła

10 Cze 2015, 11:34

Auto to POLO III rocznik 94' silnik 1,4 benzyna

wiec co o tym myślicie ?
elano07
Początkujący

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja XIX Moto-Piknik NO LIMIT OLSZTYN 2013 / relacja
    Moto-Piknik na lotnisku w Dajtkach już za nami i śmiało możemy stwierdzić że kolejną edycję zaliczamy do udanych. Jest to wyjątkowa impreza w skali regionu i Polski. Nie często możemy zobaczyć tyle obliczy motoryzacji w jednym ...
    Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem Mitsubishi i-MiEV najlepszym ekologicznym pojazdem
    Model i-MiEV, oferowany przez Mitsubishi Motors Australia Limited (MMAL), został ogłoszony przez magazyn Green Lifestyle najlepszym ekologicznym pojazdem na rynku w Australii. Ten w pełni elektryczny model wywalczył najwyższe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Combo, prezentacja
      Volkswagen Golf I, hostessa
      Chevrolet Corvette 4x4, VTG Team, tył
      Wnętrze Chevroleta Corvette VTG 4X4 Turbo