Wymiana lusterka VW Golf V

Wymiana lusterka VW Golf V

16 Gru 2010, 20:14

Witam, muszę wymienić lusterko w moim golfie, ponieważ zostało mi ono urwane. Całość już mam zakupioną. Czy mógłby mi ktoś opisać krok po kroku jak je wymienić? Gdzie znajdują się śrubki mocujące, ile jest zatrzasków i jak wyjmować aby ich nie połamać?
Z góry dzięki za odpowiedź
lambo56
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: Wymiana lusterka VW Golf V

18 Gru 2010, 22:18

1. Wyciagamy szklo
2. odkrecamy 3 srubki trzymajace silnik i wyjmujemy go.
2,5 odkrecamy nastepne 2 srubki w srodku lusterka na samym dole.
3. potem w srodku odchaczamy z mocowan czarna obwolutke.
4 odkrecamy jedna srubke przykrecona do obudowy kierunkowskazu i do tej czarnej obwolutki
5 delikatnie obuzowywujemy i tam w glebi powinna byc nastepna srubka mocujaca do kierunkowskazu
6 delikatnie odciagamy od siebie wszystko tak aby nie molamac .
olop
Początkujący

Re: Wymiana lusterka VW Golf V

19 Gru 2010, 09:17

Dzięki za odpowiedź, zawsze sie przyda. Tylko chodzi mi o wymiane całego lusterka wraz z tym trójkątem. Podobno trzeba zdemontować cały boczek drzwi. Jak to przebiega? Jak zdemontować boczek drzwi kierowcy?
lambo56
Nowicjusz

Miejscowość: Polska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór Wodorowe ABC - to powinieneś wiedzieć o samochodach na wodór
    Samochód na wodór? Dziś dla większości ludzi brzmi nieprawdopodobnie, ale to już rzeczywistość. W istocie otrzymywanie wodoru i jego wykorzystanie do poruszania pojazdów to sprawy prostsze, niż się na ...
    Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic Instalacja LPG do Toyoty Avensis T27 2.0 Valvematic
    Jaką instalację polecacie do samochodu Toyota Avensis z silnikiem 2.0 benzyna Valvematic 152KM? Jak wyglądałaby cała instalacja i jakich podzespołów by się składała? Na jaki okres jest gwarancja i jakiej wielkości ...

•  
    • Warto przeczytać
    • $ 27 (2)
      WST 1/4 MILI
      Wyścigi równoległe na motorach
      Porsche Boxster GTS, tył