Wymiana prawa jazdy

Wymiana prawa jazdy

23 Kwi 2012, 17:40

Witam od ponad roku mieszkam pod innym adresie niz ten , który widnieje na prawku , zaraz po przeprowadzce tymczasowo się zameldowałem ale jak wiadomo po roku przestaje ten meldunek być wazny.
Z powodu cieżkiej sytuacji nie miałem w głowie wymiany prawka i tutaj rodzi się pytanie czy mogę wymienić prawo jazdy bez meldunku dając jako dowód do wymiany i adresu mój dowód osobisty z tymczasowego zameldowania ( w końcu na dowodzie piszę , że jest ważny 10 lat)czy lepiej będzie i szybciej ponownie się zameldować tymczasowo i machnąc nowe prawko ?
AreQ
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 16 08 2009

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...
    Ile można zapakować do samochodu? Ile można zapakować do samochodu?
    Każdy samochód opisany jest dziesiątkami parametrów. Dotyczą pojemności silnika, ilości miejsc siedzących czy masy własnej. Wśród parametrów jest jeszcze jeden, często przez użytkowników ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      GTP Light