Wymiana radia xsara picasso

wymiana radia xsara picasso

23 Sie 2014, 12:04

witam chciałem sie dowiedziec czy jak podłacze inne radio to czy cos bedzie sie dziac z komputerem . Fabryczne radio zacina mi sie jak wzuce płyte w trakcie jazdy i wyzuca ja , mam jakies radio denvera i chciałem sprawdzic czy by działało . Wymieniał ktos radio ma ktos doswiadczenie ?
lucas321
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 05 2011
Auto: Citroen Xsara Picasso
Silnik: 1.8 16v 117KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: wymiana radia xsara picasso

05 Wrz 2014, 16:04

z tego co wiem nie powinno być problemu jeśli zastosujesz odpowiednią kostkę tzw. przejściówkę,lecz utracisz sterowanie z kierownicy i wyświetlanie ,jest sposób lecz to się wiąże z kosztami wiadomo nic za darmo.CONNECTS2 CTSPG006 adapter do sterowania w kierownicy,poczytaj trochę a będziesz wiedział o co chodzi.Zawsze możesz swoje radyjko reanimować, bo z tego co widzę nie jest to jakiś poważny problem.Pozdrawiam.
aleksan29
Obserwowany

Prawo jazdy od: 19 09 1977
Przebieg/rok: 11tys. km
Auto: citroen xsara picasso
Silnik: 1.8 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: MPV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi Apple użyje Lexusów RX 450h w badaniach nad pojazdami autonomicznymi
    Dziennikarze Automotive News dotarli do oficjalnych informacji, potwierdzających zamiar wejścia technologicznego giganta z Kalifornii w branżę motoryzacyjną. Wynika z nich, że platformą dla prób prowadzonych przez ...
    Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...? Pierwszy samochód hybrydowy Toyoty - czy był nim ...?
    Toyota i hybrydy? Pierwsze nasze skojarzenie to Prius. Słusznie, bo model ten już 20 lat temu przetarł szlak dla seryjnych pojazdów hybrydowych. Z roku na rok jest ich coraz więcej: Yaris, Auris, RAV4, Toyota C-HR, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009