Wymiana silnika ARG ADR

Wymiana silnika ARG ADR

28 Sie 2018, 17:34

Witam, muszę wymienić silnik w audi a4 b5 1.8 125KM o oznaczeniu ARG.
Trudno znaleźć taki w okolicy, ale jest parę takich o oznaczeniu ADR. Wie ktoś czy będzie pasował? Nie chcę na ślepo wydać 1000zł, nie znam się na silnikach i nie mogę zabrać nikogo kto mógłby mi doradzić.
Patrzyłem na google i na innych stronach ale nic nie znalazłem.
lony12
Obserwowany

Re: Wymiana silnika ARG ADR

29 Sie 2018, 10:33

Z tego co wiem te silniki mają inne sterowniki i inaczej też są rozmieszczone piny we wtyczkach więc samo przełożenie silnika i podpięcie do tego sterownika co masz bez przeróbek nie wchodzi w grę.
Cichy77
Zaawansowany

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Wymiana silnika ARG ADR

29 Sie 2018, 11:41

Eh szkoda, dzięki za odpowiedź.
lony12
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie Monterey Car Week - 12 aut obok których nie można przejść obojętnie
    Palące kalifornijskie słońce, tłumy koneserów najlepszej motoryzacji i setki wyjątkowych, niespotykanych samochodów, wartych niejednokrotnie miliony dolarów – właśnie takie jest słynne Pebble Beach ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Logo - Skoda Octavia RS
      Skoda Felicia kombi
      BMW Seria 3 E46, tył
      Bruno Spengler, kerowca BMW Bank M3 DTM, Nürburgring, 2012