Wymiana silnika z bravo do doblo

Wymiana silnika z bravo do doblo

04 Maj 2018, 12:59

Witam.
Jestem posiadaczem fiata doblo z 2006 roku. Silnik 1910ccm jtd 105km diesel nr silnika 223b1000. Silnik nadaje sie do remontu przejechane ponad 400tys km. Moge kupic od znjpmego fiata bravo z 2000 roku z przebiegiem niecalych 200tys km o mocy 105km jtd. Chcialbym przelozyc silnik lecz nie wiem czy bedzie pasowal z tad moj post czy jest to mozliwe taka podmianka. Czy to sie ze soba wszystko bez problemow da przelozyc bez skomplikowanych przerobek. Moze ktos zna te autka i potrafi stwierdzic ze lapy skrzynia oprzyrzadowanie beda pasowaly. Jak szukalem silnika na allegro to uslyszalem ze wszystkie slupki silnilow sa takie same w silnilach 1,9 . ale i tak mam obawy czy nie narobie sobie kosztow i nic z tego nie wyjdzie.
Dlatego prosze o pomoc na forum.
Pozdrawiam
Matric
Obserwowany

Prawo jazdy od: 27 05 2002
Przebieg/rok: 45tys. km
Auto: Doblo 2
Silnik: 1,9 jtd 105km
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper Mitsubishi Pajero Sport i Mitsubishi L200 Expedition Camper
    W najbliższy weekend, 17 i 18 listopada podczas wystawy 4x4 Offroad Show Poland, polski oddział Mitsubishi Motors zaprezentuje klientom model Mitsubishi Pajero Sport. To jedyny egzemplarz tego modelu w Polsce a celem prezentacji ...
    Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy? Jaki wpływ na kierowanie pojazdem ma choroba kierowcy?
    Czasami choroba może dawać podobne objawy jak upojenie alkoholem. Na przykład osoby chore na cukrzycę, w trakcie nagłego obniżenia poziomu cukru we krwi, tracą kontakt z otoczeniem, są osłabione, mają opóźnione reakcje. ...

•  
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      BMW Concept Active Tourer, 2012
      Men's Day 2009
      Pierce Arrow 143 Cabrio, 1929 rok, 125KM, bok