Wynajem Porsche – spełnij swoje marzenia

20 Maj 2019, 09:53

Branża motoryzacyjna zmienia się bardzo dynamicznie, jednak są takie nazwy, które od lat niezmiennie wywołują szybsze bicie serca wśród jej miłośników. Jedną z nich jest Porsche. Założona w 1931 roku firma już wiele lat temu stała się synonimem luksusu i elegancji. Samochody marki są przedmiotem pożądania wielu, jednak jedynie garstka ma okazję kiedykolwiek stać się ich posiadaczami. Przejażdżka jest jednak w zasięgu ręki, a wszystko to dzięki wypożyczalniom samochodów Porsche.
Wynajem Porsche – spełnij swoje marzenia Dlaczego Porsche?
Porsche to firma o niemieckim rodowodzie. Od początku jest to marka, która dba o swój spójny wizerunek i budowanie wokół produkowanych pojazdów otoczki ekskluzywności. Tzw. Porsche Lifestyle sprawia, że wielu chce należeć do elitarnego grona, które może poszczycić się posiadaniem auta marki. Pod jej skrzydłami funkcjonuje nawet oddzielny twór, jakim jest Porsche Design. Firma ta zajmuje się wprowadzaniem na rynek produktów typowo lajfstajlowych opatrzonych logo Porsche (to m.in. odzież, dodatki, kosmetyki, produkty codziennego użytku, gadżety).
Wynajem Porsche – spełnij swoje marzenia Jednak tym, co najbardziej przyciąga do Porsche, są samochody. Szybkie, piękne, drapieżne i całkowicie unikalne. Wiele modeli doczekało się statusu kultowych, a starsze roczniki uważane są za kolekcjonerskie. Inżynierowie Porsche dbają o to, aby zaskakiwać nietuzinkowym designem oraz najlepszymi parametrami silników. Dodatkowo samochody marki zachwycają luksusowym wyposażeniem i wykończeniem. To dlatego wiele osób marzy, żeby choć na chwilę zostać kierowcą lub pasażerem jednej z tych wyjątkowych maszyn.
Wynajem Porsche – spełnij swoje marzenia Wypożyczalnia Porsche – dla kogo?
Marzenia o dostępie do luksusowych samochodów spowodowały powstawanie firm, które specjalizują się w ich wynajmie. Wypożyczalnia Porsche to miejsce, dzięki któremu możesz choćby na jeden dzień stać się kierowcą lub pasażerem jednego z tych wyjątkowych aut. Ciekawą ofertę znajdziesz pod adresem http://wynajem-porsche.pl. Wypożyczalnia udostępnia Porsche Panamera II Turbo Sport Turismo z 2018 roku, które jest równie luksusowe, co funkcjonalne. Duża przestrzeń dla kierowcy i pasażerów w połączeniu z luksusowym wyposażeniem i wykończeniem pozwala podróżować prawdziwie luksusowo. Wynajem Porsche Panamera to świetny pomysł dla:

- Młodych Par, które chcą pojechać do ślubu prawdziwie wyjątkowym autem,
- biznesmenów, którym zależy na komforcie i wizerunku,
- każdego, kto marzy o przejażdżce Porsche.

Wynajem Porsche w zasięgu ręki
Decydując się na wynajem Porsche, niekoniecznie musisz liczyć się z bardzo wysokimi opłatami. Wypożyczalnie Porsche umożliwiają zarówno wynajem długo- jak i krótkoterminowy, dlatego stosunkowo niewielkim kosztem możesz poczuć się jak milioner chociaż przez jeden dzień. Oferta jest dopasowana do potrzeb wynajmującego, dlatego nie musisz się niczego obawiać. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa, a na pewno nie pożałujesz!
Wynajem Porsche – spełnij swoje marzenia źródło: artykuł powstał przy współpracy z Porsche Car Rent
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 3206
Zdjęcia: 11858
Prawo jazdy: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Kalkulator ET i szerokości felgi
  Porównywarka ET i szerokości felgi pozwoli wizualnie przedstawić różnice jakie wynikną po zmianie felg. Na tej podstawie jesteśmy w stanie sprawdzić jeszcze przed zakupem czy takie felgi nie będą nam wystawały ...
  Udoskonalone manualne i automatyczne skrzynie biegów Opla
  Dzięki licznym poprawkom w konstrukcji wewnętrznej i mechanizmach dźwigni druga generacja pięcio- i sześciobiegowych skrzyń Opla w porównaniu z konkurencją uzyskała doskonałe wyniki w zakresie jakości zmiany biegów. ...

 •  
  • Warto przeczytać