Wyrejestrowane we Francji - Zarejestrowane w Polsce (Pytanie)

Wyrejestrowane we Francji - Zarejestrowane w Polsce (Pytanie)

10 Cze 2017, 00:54

Witam,
mam pytanie do specjalistów. Kupiłem parę dni temu samochód, z przyczyn ode mnie niezależnych zacznę go rejestrować dopiero w przyszły czwartek (muszę wrócić do rodzinnej miejscowości). Jednak zastanawia mnie jedna rzecz - samochód był sprowadzony z Francji, jednak ma on oryginalne blachy, nie zjazdówki. Od sprzedającego uzyskałem informacje, że we Francji jest on wyrejestrowany. Czy jest w ogóle możliwość wyrejestrowania auta i nie zdania blach? Zastanawiam się, czy podczas rejestracji w Polsce nie będę miał w związku z tym jakichś problemów...
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
Ovenoo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 12 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 102KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Wyrejestrowane we Francji - Zarejestrowane w Polsce (Pytanie)

10 Cze 2017, 08:53

Nie badziesz mial problemow. Auto jest pewnie zgloszone ze jest sprzedane za granice. We Francji blach sie nie zdaje jak w niemczech
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

Re: Wyrejestrowane we Francji - Zarejestrowane w Polsce (Pytanie)

10 Cze 2017, 09:51

No to super, dziekuje bardzo za informacje ;> Teraz jestem już spokojny :)
Pozdrawiam!
Ovenoo
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 12 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Audi A3 8L
Silnik: 1.6 102KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja Renowacja, naprawa podsufitki w samochodzie - instrukcja
    Naprawa podsufitki w samochodzie wymaga od nas trochę pracy i myślę że większość osób wiedząc jak to zrobić poradziła by sobie z takim problemem. Opiszę jak naprawić podsufitkę od której zaczyna odpadać materiał ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • BMW M235i Racing, bok
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Deska zamszowa, Dodge Charger SRT Hellcat
      Audi Q1 Compact SUV - bagażnik