Wyrejestrowanie samochodu

wyrejestrowanie samochodu

17 Paź 2013, 19:19

Witam przeczesałem wiele tematów i forum o tym fakcie ale nie było konkretnej odpowiedzi
Jedni mówili o umowę fikcyjnej sprzedaży inni odradzali sfingowanie kradzieży itd ale już sam nie wiem pomocy większość odpowiedzi były już z dawna i nie wiem czy przepisy się nie pozmieniały
Auto to tico po wypadku szrociaż daje 400 zł :shock: ale chcę z niego zrobić buggy lub coś w tym stylu :naughty:
Z góry dzięki za pomoc
Chodzi oczywiście o to żeby samochód został :D :evil:
Giepek
Nowicjusz

Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Tico
Silnik: 796
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: wyrejestrowanie samochodu

20 Paź 2013, 17:29

Giepek napisał(a):Jedni mówili o umowę fikcyjnej sprzedaży inni odradzali sfingowanie kradzieży itd ale już sam nie wiem pomocy większość odpowiedzi były już z dawna i nie wiem czy przepisy się nie pozmieniały
W tym temacie nic się nie zmieniło-dokumenty ze złomowania do WK a wtedy dopiero następuje wyrejestrowanie pojazdu.Innej mozliwości nie widzę... :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...
    Honda Civic - I generacja Honda Civic - I generacja
    Jednym z najdłużej produkowanych na świecie modeli samochodów osobowych jest aktualnie Honda Civic. Obecnie możemy już kupować auta zarówno z ósmej jak i dziewiątej generacji, warto jednak poznać historię ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50