Wyrównanie lakierów

Wyrównanie lakierów

07 Lis 2018, 23:47

Witam! Jestem nowy na forum także proszę o wybaczenie za jakiekolwiek błędy. A więc, posiadam Renault Scenic I ph II, jakiś czas temu wyszedł mi pęcherz rdzy i znajomy stwierdził że mi zaszpachuje i pomaluje lakierem oryginalnym w sprayu. Otóż chyba mu coś nie wyszło, jestem mega nie zadowolony z efektu. Poniższe zdjęcie przedstawia całą sytuację. Da się jeszcze coś uratować? Dodam, że posiadam jeszcze jedna puszkę sprayu, gdyż zakupiłem na zapas.. proszę o jakieś porady... Z góry dziękuję, pozdrawiam
maniut965
Obserwowany

Re: Wyrównanie lakierów

08 Lis 2018, 08:56

Eh..... Da sie da się, musisz dokupić jeszcze lakier bezbarwny, papier 1500 na wodę. Postaram się w wolnej chwili nagrać filmik jak to uratować. Zrobię fikcyjny problem jak jest w Ciebie aby Ci to dobrze zobrazować.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

08 Lis 2018, 09:20

O super! lakier bezbarwny posiadam, papier wodny tez jak i pastę tempo, mam nadzieje, ze da się coś odnowić.. :)
maniut965
Obserwowany

08 Lis 2018, 13:15

jak się przyłożysz to nie będzie widać praktycznie nic. Cierpliwosci a pokaże filmik
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Filtry powietrza i wszystko co musisz o nich wiedzieć Filtry powietrza i wszystko co musisz o nich wiedzieć
    Filtry powietrza stają się coraz bardziej popularne i można je stosować nie tylko w samochodach czy specjalistycznych pomieszczeniach, ale nawet w domu. Różne rodzaje takich filtrów mogą być montowane w przeróżnych ...
    Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać? Jak podjeżdżać na wzniesienia i bezpiecznie z nich zjeżdżać?
    Poruszanie się po ulicach miast przypomina często wyprawę w trudno dostępny teren. Wysokie krawężniki, koleiny, dziury na drodze mogą być wyzwaniem nawet dla doświadczonych offroadowców. Zauważyli to producenci samochodów ...

•