Wyrównanie lakierów

Wyrównanie lakierów

07 Lis 2018, 22:47

Witam! Jestem nowy na forum także proszę o wybaczenie za jakiekolwiek błędy. A więc, posiadam Renault Scenic I ph II, jakiś czas temu wyszedł mi pęcherz rdzy i znajomy stwierdził że mi zaszpachuje i pomaluje lakierem oryginalnym w sprayu. Otóż chyba mu coś nie wyszło, jestem mega nie zadowolony z efektu. Poniższe zdjęcie przedstawia całą sytuację. Da się jeszcze coś uratować? Dodam, że posiadam jeszcze jedna puszkę sprayu, gdyż zakupiłem na zapas.. proszę o jakieś porady... Z góry dziękuję, pozdrawiam
maniut965
Obserwowany

Re: Wyrównanie lakierów

08 Lis 2018, 07:56

Eh..... Da sie da się, musisz dokupić jeszcze lakier bezbarwny, papier 1500 na wodę. Postaram się w wolnej chwili nagrać filmik jak to uratować. Zrobię fikcyjny problem jak jest w Ciebie aby Ci to dobrze zobrazować.
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

08 Lis 2018, 08:20

O super! lakier bezbarwny posiadam, papier wodny tez jak i pastę tempo, mam nadzieje, ze da się coś odnowić.. :)
maniut965
Obserwowany

08 Lis 2018, 12:15

jak się przyłożysz to nie będzie widać praktycznie nic. Cierpliwosci a pokaże filmik
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego Polacy kochają miejskie hybrydy? Dlaczego Polacy kochają miejskie hybrydy?
    W samochodach do miasta najbardziej cenimy niskie spalanie i wysoki moment obrotowy pozwalający na szybsze włączanie się do ruchu, dostępny w możliwie najniższym zakresie obrotów. Jeszcze do niedawna warunki te spełniały ...
    BMW Concept serii 5 Gran Turismo 2009 BMW Concept serii 5 Gran Turismo 2009
    BMW Concept serii 5 Gran Turismo łączy w sobie elegancję, przestronność i adaptacyjność. Atrybuty typowe dla prestiżowego sedana, nowoczesnego i wszechstronnego auta typu SAV (Sports Activity Vehicle) oraz klasycznego Gran ...

•