Wysoka kara za brak rejestracji pojazdu/samochodu

Re: Wysoka kara za brak rejestracji pojazdu/samochodu

22 Paź 2019, 12:23

andrewb25 napisał(a):Już to widzę jak 20 000 podmiotów handlujących chętnie wywala kasę na bezsensowną rejestrację ...prędzej połowa przejdzie do szarej strefy i znowu będą patologiczne sprzedaże z umowami na niemca, na belga czy holendra :lol: na forach handlarskich jest naprawdę gorąco to co oni (czyli wiadomo kto) wyprawiają

A Januszom zapoda się brednie jak to dbamy o lepszą Polskę i uświadomi się ich co powinni robić i na kogo donieść. Potem zapoda się kilka akcji pokazowych złowienia kilku przestępców a Janusze będą przestraszeni/uświadomieni/zadowoleni....

A co jest w tym śmiesznie to że Janusz chcący tej Szwajcarii zapomina że ten co ją zapodaje robi wały o których Janusz tylko może usłyszeć podczas oglądania filmu a w realu za wszystko słono zapłaci no ale PL uratowana.
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

Re: Wysoka kara za brak rejestracji pojazdu/samochodu

22 Paź 2019, 14:07

A to nie jest przypadkiem tak że to tyczy się tylko osób prywatnych?
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Folia do oklejania samochodu. Czy naprawdę jest skuteczna? Folia do oklejania samochodu. Czy naprawdę jest skuteczna?
    Każdy właściciel samochodu chcę przedłużyć okres cieszenia się nowym i pięknym autem tak długo, jak to możliwe, dlatego stara się chronić go przed uszkodzeniami. W tym celu robi przeglądy techniczne, stosuje drogie oleje ...
    Sobota w terenie Sobota w terenie
    Jako ze ostatnio brak mi na wszystko czasu to gdy wczoraj zadzwonil kumpel spytac czy mam chwile zeby dzis rano wyskoczysc w teren nie zastanawialem sie ani chwili. Do tego jechalismy doslownie "za rog" zdjęcia w galerii ...

•