Wyświetlacz nie działa po wymianie - Peugeot 206

21 Paź 2020, 23:22

Popsuł mi się wyświetlacz w peugeocie 206 (włożyłem za mocne żarówki i spaliło tranzystor) tu więcej na ten temat wyswietlacz-zmiana-natezenia-swiatla-vt122693.htm
Kupiłem nowy o tych samych numerach, włożyłem normalnie data godzina świeci ,wszystko gra, chciałem odpalić radio, radio się nie odpala, w czym problem? pożyczyłem od kolegi z innego peugeota inny wyświetlacz ale typu A (zamiast literki B na tej nalepce jest A) taki sam objaw świeci ale nie obsługuje radia. (Ten stary popsuty wyświetlacz działa radio itd. ale po prostu nie ma podświetlenia)

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Arick720
Nowicjusz
 
Posty: 21

22 Paź 2020, 07:45

Skoro tak jest jak opisujesz, a wyświetlacz jest sprawny to być może jego zmiana wymaga przypisania go w BSI. Być może przez problem który wystąpił został dezaktywowany lub system wykrył że jest to inny wyświetlacz i trzeba go na nowo przypisać do systemu.

Sprawdzałeś może czy teraz na tym starym radio działa? Wiem że nie będzie nic wyświetlało ale czy radio odpala bo przy nowym napisałeś że się w ogóle nie uruchamia.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9712
Zdjęcia: 34

22 Paź 2020, 10:00

Tak radio działa, jezdze teraz na starym bo wolę sluchac muzyki niż patrzec a godzine :D
Arick720
Nowicjusz
 
Posty: 21

22 Paź 2020, 18:10

Przełóż płytkę wyświetlacza.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak uniknąć zderzenia samochodu z dziką zwierzyną?
    Zderzenie samochodu ze zwierzęciem wybiegającym na jezdnię może skończyć się tragicznie zarówno dla zwierzęcia jak i pasażerów pojazdu. W 2013 roku policja odnotowała aż 179 wypadków z udziałem zwierząt, ...
    Ponad 800-konnym autem - drift na szutrze
    W minioną sobotę w Warszawie i okolicach odbyła się już 57. edycja słynnego Rajdu Barbórka. Wśród najnowszych rajdowych konstrukcji oraz klasyków znalazło się auto, jakiego na odcinkach specjalnych jeszcze ...