X-431 DIAGUN LAUNCH zgubiony palmtop z kompletu

X-431 DIAGUN LAUNCH zgubiony palmtop z kompletu

19 Mar 2012, 12:36

Witam wszystkich

Do pewnego momentu byłem szczęśliwym posiadaczem kompletnego zestawu do diagnostyki =>posiany został jednak palmtop z kompletu =>zachowany został sprzęt podpinany do auta ,kable i oprogramowanie.

czy ktoś będzie wiedział może jak podłączyć się na początek kablem do PC/LAPTOPA =>wykorzystując może jeden z kabli w komplecie do =>może jakaś przejściówka ???

myślałem o tym kabelku :

http://www.wgraj.org/zdjecie/61458

rosjanie robią to samo na zamiennikach w emulatorze WIN CE pod windows na PC

tu :

http://www.auto-bk.ru/forum/topic/16034/page__st__60

ich rozmowa o tym

udało mi się na razie odpalić soft w Emulator_Windows_CE_5.0_ARMv4i i w PNA Emulator WinCE 5.0 Full ale nie mogę poradzić sobie z konfiguracją BT na USB...

jakieś pomysły ???

za wszelkie podpowiedzi z góry dziękuję
aryann
Obserwowany

Prawo jazdy: 24 01 2001

Re: X-431 DIAGUN LAUNCH zgubiony palmtop z kompletu

12 Paź 2014, 22:43

Ktoś na allegro wystawia aukcję launch na laptopa ( masz wszystkie wtyki, więc to najtańsze rozwiązanie..). Poszukaj, tym bardziej że gość daje gwarancje.. Ja tym czasem poszukuję aktualizacji do takiego diaguna - jeśli ktoś ma , jestem bardzo zainteresowany. :)
waluś
Nowicjusz

Prawo jazdy: 25 06 1997
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Peugeot Boxer
Silnik: 2.8HDI
Paliwo: Diesel
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

Re: X-431 DIAGUN LAUNCH zgubiony palmtop z kompletu

28 Lis 2014, 09:52

Witam! Potrzebuję informacji o instalacji X431 na laptopa, ale nie potrafię znaleźć żadnej oferty, czy ktoś w sieci oferuje jeszcze takie usługi?
erge
Obserwowany

Prawo jazdy: 11 09 2008
Auto: Audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów Nowa wodorowa ciężarówka Toyoty do przewozu kontenerów
    Toyota rozszerza swój program ciężarówek na ogniwa paliwowe, pokazując nowy model elektrycznego ciągnika siodłowego na wodór do przewożenia kontenerów. Samochód zadebiutował na konferencji ...
    Lexus GS F i Torque Vectoring Differential Lexus GS F i Torque Vectoring Differential
    Gdy osiem cylindrów, pracując w zgodnym rytmie, wytwarza potężną moc 477 koni mechanicznych, a sportowa, ośmiobiegowa przekładnia automatyczna doskonale dopasowuje przełożenia do prędkości i przyspieszenia, potrzebny ...

•