14 Maj 2026, 21:09
Cześć Panowie,
Myślę nad zakupem X1. Auto sprowadzone z USA, zarejestrowane w Polsce od 09.2024, po konwersji. Zrobiło w tym czasie ok 9 tys km. Rzecz, która mnie martwi to raport z CARFAXu (załączony). Jak interpretować zgłaszanie szkód? Chodzi mi konkretnie o daty - szkoda całkowita zgłoszona 10.02.2024, potem nadany tytuł salvage 24.04.2024, potem jeszcze raz całka 05.05.2024. Sprzedający twierdzi, że to wszystko z jednej szkody - jakieś mniejsze uszkodzenie przedniego zderzaka z prawej strony - na zdjęciach z aukcji nie wygląda źle. Zdaje sobie sprawę, że na odległość ciężko pomóc, na pon mam już ustawioną wizytę w serwisie, ale może ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
Pzdr