X1 F48 z USA - raport CARFAX

14 Maj 2026, 21:09

Cześć Panowie,

Myślę nad zakupem X1. Auto sprowadzone z USA, zarejestrowane w Polsce od 09.2024, po konwersji. Zrobiło w tym czasie ok 9 tys km. Rzecz, która mnie martwi to raport z CARFAXu (załączony). Jak interpretować zgłaszanie szkód? Chodzi mi konkretnie o daty - szkoda całkowita zgłoszona 10.02.2024, potem nadany tytuł salvage 24.04.2024, potem jeszcze raz całka 05.05.2024. Sprzedający twierdzi, że to wszystko z jednej szkody - jakieś mniejsze uszkodzenie przedniego zderzaka z prawej strony - na zdjęciach z aukcji nie wygląda źle. Zdaje sobie sprawę, że na odległość ciężko pomóc, na pon mam już ustawioną wizytę w serwisie, ale może ktoś z Was spotkał się z czymś takim?

Pzdr
Neos92
Obserwowany
 
Posty: 2

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Używany samochód z salonu – czy warto?
    Zakup samochodu to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać nowy pojazd prosto z salonu, czy może skorzystać z oferty używanych samochodów ...