Xedos6 ?

xedos6 ?

25 Maj 2013, 09:21

Witam. Mam mozliwosc kupna mazde xedos 6 1.6 z 94roku za male pieniadze, wiem ze trzeba pare drobiazgow wymienic w niej oraz trzeba poprawic lakier na dachu i masce bo wyglada jakby ktos go wytarl papierem sciernym tzn ten lakier matowial dlugi czas az wkoncu w pewnym miejscach znikl, wyglada to jak osad z soli. Autko sprzedaje moja kolezanka takze znam jego historie i wiem jak o nie dbala a raczej niedbala :mrgreen: cena jak dla mnie to 2.500zl. Mam zamiar przed kupnem wstawic do warsztatu mojego speca mechanika i okresli czy warto i ile naprawy wyniosa. A moje pytanie brzmi;
Ile kosztuje taki xedos w dobrym stanie.?
AsF
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 2007
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Dodge Chrysler
Silnik: 2.5td
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: xedos6 ?

25 Maj 2013, 19:03

Popatrz na ceny na allegro, tablica itd jak stoją...
kamil638
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mercedes w210
Silnik: 2.9 td
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1999

Re: xedos6 ?

26 Maj 2013, 09:39

To juz przeszlosc ; p wczoraj ogladalem, silnik bedzie do remontu. Zrezygnowalem. We wtorek umowilem sie na ogladanie fiata bravo 97 rok 2.0 hgt z sekwencja za ok. 4 tys. Od kobiety, po wymianie sprzegla, rozrzadu, klockow hamulcowych , oleju i filtrow. To ma byc samochod dla mojej mamy. Duzo mocy ale to chyba nie bedzie stanowilo problemy bo do tej pory jezdzila japonczykiem 136 konnym. Mechanik oceni czy warto.
AsF
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 14 10 2007
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: Dodge Chrysler
Silnik: 2.5td
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    Czarne paski i kropki na krawędziach szyby samochodowej Czarne paski i kropki na krawędziach szyby samochodowej
    Obecnie chyba wszystkie szyby samochodowe głównie czołowe ale też tylne i rzadziej boczne mają obwódkę w postaci czarnego szerokiego paska, a na jego wewnętrznej stronie są kropki różnej wielkości. Zastanawialiście ...

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI