Z Kleszczowa do Darłówka

06 Mar 2019, 10:52

Hej, mam pytanie którędy najlepiej jechać z kleszczowa do darłówka? Autko: Xsara Picasso Jazda: noc z soboty na niedziele Płatne drogi: NIE Nie wiem czy walić na: 1. łódź - kutno - torun 2. jarocin - poznań - piła 3. łask - bydgoszcz 4. Inne propozycje?
sonson
Obserwowany
 
Posty: 1

06 Mar 2019, 12:37

Ja bym pojechał do trasy E75 (A1) i nią aż do Torunia, następnie w lewo przed Toruniem trasą (S10) dalej (10) omijasz Bydgoszcz taką obwodnicą i lecisz na drogę (243) którą jedziesz do Sępno Krajeńskie i dalej do Biały Bór za nim skręcasz na Drzewiany i dalej drogą (205) do końca w miejscowości Karwice po czym wlatujesz w drogę (37) :)
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...
    Japońskich producentów hybryd czeka rekordowy rok
    W 2016 roku Toyota sprzedała na świecie 1,4 mln hybryd, zaś w tym roku jest na dobrej drodze do wyniku 1,5 mln egzemplarzy. Łącznie japońscy producenci, przede wszystkim Toyota i Honda, dostarczą w tym roku klientom prawdopodobnie ...