Zabrany dowód rejestracyjny na przeglądzie - kontr. poduszki

Zabrany dowód rejestracyjny na przeglądzie - kontr. poduszki

11 Kwi 2013, 19:32

Mam taki problem, byłam na przeglądzie rejestracyjnym i z powodu świecącej kontroli poduszki powietrznej nie dostałam pieczątki, chce to naprawić, jednak na przeglądzie byłam w warsztacie w innym mieście. Czy mogę teraz pójść do punktu w moim mieście, aby mi sprawdzili auto? Dowód rejestracyjny mi oddali, tylko dostałam 14 dni, żeby naprawić tę kontrolkę.
gabrysia91
Obserwowany

Auto: renault megane

Re: Zabrany dowód rejestracyjny na przeglądzie - kontr. poduszki

12 Kwi 2013, 23:51

gabrysia91 napisał(a): Czy mogę teraz pójść do punktu w moim mieście, aby mi sprawdzili auto?
Niestety ale nie.Przegląd techniczny samochodu musisz dokończyc tam gdzie został on zaczęty a więc w innym miescie.Oczywiscie mozesz pojechać na SKP w swojej miejscowosci ale będzie to OBT jakby od poczatku....SKP w twojej miejscowo.sci nie uzna wykonanego OBT w innej SKP... :(
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie Emocjonujący DRIFTING na dachu Galerii Warmińskiej w Olsztynie
    Kilkaset koni mechanicznych i kierowca, który potrafi połączyć precyzję z odwagą po to, by celowo wprowadzić samochód w kontrolowany poślizg przy jak największej prędkości. Drifting to ekscytująca technika jazdy ...
    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI