Zaciskanie się układu hamulcowego

Zaciskanie się układu hamulcowego

15 Maj 2019, 07:49

Witam serdecznie jestem tu nowy na forum .
Mam problem z hamucami w 508 a mianowicie po wymianie opon na letnie pomalowałem sprajem zaciski i efekt jest taki że cały czas blokują się hamulce .Prosze o pomoc bo teraz wymieniłem tarcze i klocki ale problem pozostał Aso po podłączeniu auta pid komuter niewidzi nigdzie błędu
Markopolo1975
Obserwowany

Re: Zaciskanie się układu hamulcowego

15 Maj 2019, 07:52

Trzeba rozebrać zaciski i wyczyścić dobrze
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

15 Maj 2019, 07:54

Wszystko było tak zrobione problem jest taki że jak zaciągne ręczny to się odblokowuje przód jak go popuszcze to znów się zacisną
Markopolo1975
Obserwowany

21 Maj 2019, 12:37

Markopolo1975 napisał(a):problem jest taki że jak zaciągne ręczny to się odblokowuje przód jak go popuszcze to znów się zacisną
Poczekaj, przecież jak zaciągasz ręczny to on blokuje tylko tylne koła z przednimi nic się nie dzieje.
Co się zaciska jak go zwalniasz? Dalej tylne koła są zblokowane i trzymają?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 35
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Budowlany ekstremista - wywrotka Budowlany ekstremista - wywrotka
    Jeszcze jesienią ubiegłego roku mieliśmy okazję przetestować samochód Mercedes-Benz Arocs AK 8×6 w wersji Grounder – na tym właśnie podwoziu KH-kipper zabudował półokrągłą wywrotkę tylnozsypową W1U ...
    Toyota Avalon testowana przez robota Toyota Avalon testowana przez robota
    Toyota zwiększyła wydajność i bezpieczeństwo testów trwałości nowych modeli, zatrudniając do nich robota własnej produkcji. Robot wykorzystuje zaawansowane technologie zautomatyzowanej jazdy, w tym bardzo precyzyjny ...

•