Zaciskanie się układu hamulcowego

Zaciskanie się układu hamulcowego

15 Maj 2019, 07:49

Witam serdecznie jestem tu nowy na forum .
Mam problem z hamucami w 508 a mianowicie po wymianie opon na letnie pomalowałem sprajem zaciski i efekt jest taki że cały czas blokują się hamulce .Prosze o pomoc bo teraz wymieniłem tarcze i klocki ale problem pozostał Aso po podłączeniu auta pid komuter niewidzi nigdzie błędu
Markopolo1975
Obserwowany

Re: Zaciskanie się układu hamulcowego

15 Maj 2019, 07:52

Trzeba rozebrać zaciski i wyczyścić dobrze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7

15 Maj 2019, 07:54

Wszystko było tak zrobione problem jest taki że jak zaciągne ręczny to się odblokowuje przód jak go popuszcze to znów się zacisną
Markopolo1975
Obserwowany

21 Maj 2019, 12:37

Markopolo1975 napisał(a):problem jest taki że jak zaciągne ręczny to się odblokowuje przód jak go popuszcze to znów się zacisną
Poczekaj, przecież jak zaciągasz ręczny to on blokuje tylko tylne koła z przednimi nic się nie dzieje.
Co się zaciska jak go zwalniasz? Dalej tylne koła są zblokowane i trzymają?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Małe tablice rejestracyjne i problemy kierowców Małe tablice rejestracyjne i problemy kierowców
    Małe tablice rejestracyjne są dostępne od ponad roku ale niektórzy właściciele aut nie znają dokładnie jej przeznaczenia i przez to mogą stracić dowód rejestracyjny od samochodu i dostać mandat w wysokości 500zł. ...
    Zbyt zmęczony, żeby wracać! Zbyt zmęczony, żeby wracać!
    Przed nami ostatnie dni wakacji i nieuniknione powroty do domów. To, jak będzie przebiegała podróż, zależy w dużej mierze od naszego przygotowania. Powroty z wakacyjnych wyjazdów mogą okazać się problematyczne, ...

•