Zagapiłem się na bilbord:)

07 Kwi 2008, 22:28

Ostatnio jechałem gdzieś i utknąłem w korku. Więc jak to mam w zwyczaju zacząłem się patrzeć na inne samochody, wypatrywać jakiś ładnych dziewczyn w samochodach obok. Niestety dookoła mnie stały samochody w których jednynym pasażerem byli faceci. Ale w końcu mój wzrok przykół bilbord na którym była ładna dziewczyna. Jakoś tak się na nią zapatrzyłem że aż mnie obtrąbili. Czy też się Wam coś takiego zdażyło? :D
Autostrada do nieba
wydech
Nowicjusz
 
Posty: 39

07 Kwi 2008, 22:34

raz mi się zdarzyło w Olsztynie na światłach zagapić się na jedną panią widniejącą na bilbordzie...oczywiście reakcja kierowców stojących za mną była natychmiastowa... ( pewnie domyślacie się co zrobili :lol: )
Samochód jest bogiem, prędkość nałogiem, nitro zabawą a tuning podstawą ;-)
conest997
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 661
Zdjęcia: 4
Miejscowość: Olsztyn
Auto: BMW E36 coupe 2.0 170 km

07 Kwi 2008, 22:53

Ja może nie mam takich zawiech odnośnie bilbordów i kobiet na nich, bo nie zwracam na to uwagi, ale czasami mam tak, że patrzę się na światła gdy jest zielone, i zamiast jechać tak jakoś się zamyślam, że z tyłu na mnie trąbią :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

07 Kwi 2008, 23:45

Hmmm...nie którzy kierowcy trąbią na pary które np. się całują, przytulają...często się z tym spotkałem, ale nie wiem czemu taka reakcja;p
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Kwi 2008, 18:28

Mi się czasem zdarza zagapić nie na bilborsy tylko na piękne dziewzyny siedzące w samochodach obok;] Ale one się smieją gdy one odjeżdżają a ja staje i trąbią wszyscy z tyłu na mnie;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

08 Kwi 2008, 18:51

Ja jak chodziłem na prawko to miałem takie sytuacje, że patrzyłem na fajne laski i nie zdążyłem np. wyjechać z drogi..
Teraz też mi sie zdaża, ale żadziej chyba że chce kogoś oblukać.
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 776
Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

09 Kwi 2008, 08:04

Piter napisał(a):Hmmm...nie którzy kierowcy trąbią na pary które np. się całują, przytulają...często się z tym spotkałem, ale nie wiem czemu taka reakcja;p


Zazdrość, Panie, czysta ludzka nieskażona niczym zazdrość ich ogarnia i tyle... :D

Ja raz zapatrzyłem się na Wawel nocą (jeździłem koło niego tysiące razy!) i... 90kmph wjechałem w stojące na światłąch samochody... :oops: Na szczęście nikomu nic się nie stało (a kilka aut jednak skasowałem, w tym jeden do kasacji całkowitej!)... :oops:
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990

10 Kwi 2008, 14:10

fourup napisał(a):Ja raz zapatrzyłem się na Wawel nocą (jeździłem koło niego tysiące razy!) i... 90kmph wjechałem w stojące na światłąch samochody... :oops: Na szczęście nikomu nic się nie stało (a kilka aut jednak skasowałem, w tym jeden do kasacji całkowitej!)... :oops:


Oj niebezpiecznie było :) Wczoraj zapatrzyłem się na koparkę :D:D nikogo za mną nie było, ale przegapiłem 1 cykl świetlny...
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

10 Kwi 2008, 14:48

To ja dzisiaj zagapiłęm sie na..... światła. patrze na światła i jest zielone ale niezajażam, że moge jechać i stoje jak taki głupek
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań