Zakaz jazdy w obu kierunkach

04 Cze 2019, 13:26

Witam,

Nie rozumiem jednej sprawy. Przy wjeździe do pracy na prosto jest znak zakazu jazdy w obu kierunkach, ale można z tamtej strony... wyjeżdżać z firmy. Taki przypadek jest również na jednej ze stacji benzynowych - jest wjazd ze znakiem drogi jednokierunkowej, ale gdybym chciał tamtędy wyjechać, widnieje znak o zakazie ruchu w obu kierunkach. O co chodzi?
dkp22
Nowicjusz

04 Cze 2019, 15:34

dkp22 napisał(a):Taki przypadek jest również na jednej ze stacji benzynowych
Możesz podać jej lokalizację w gogle maps?

dkp22 napisał(a):Przy wjeździe do pracy na prosto jest znak zakazu jazdy w obu kierunkach, ale można z tamtej strony... wyjeżdżać z firmy
Ale ten znak jest ustawiony na drodze prywatnej do firmy? Jeżeli tak to właściciel mógł tak zarządzić i ustawić taki znak.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

04 Cze 2019, 19:36

dkp22
Nowicjusz

04 Cze 2019, 22:07

Faktycznie ;/ moim zdaniem zamiast znaku B-1 powinien tam być znak B-2 lub była jakaś tabliczka pod znakiem B-1 dopuszczająca ruch z drugiej strony.
Cichy77
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sezon na rowery, rolki, deskorolki i hulajnogi
    W ciepłych miesiącach roku wzrasta liczba wypadków z udziałem rowerzystów. W zeszłym roku sprawcami aż 1830 z nich byli kierowcy samochodów osobowych. Zapobiec takim zdarzeniom można m.in. poprzez zachowanie ...
    Czy warto inwestować w ubezpieczenie AC?
    Wielu kierowców wychodzi z założenia, że obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zupełności im wystarczy. Polisa OC jest zatem w wielu przypadkach jedynym zabezpieczeniem dla kierowcy oraz jego pojazdu. ...

•