Zakładanie instalacji gazowej w Warszawie - gdzie polecacie?

Zakładanie instalacji gazowej w Warszawie - gdzie polecacie?

22 Gru 2012, 02:57

Witam, jestem kompletnie zielony w tym temacie, dlatego chciałbym spytać - znalazłem swoje wymarzone autko w końcu - Seat Cordoba z 1995 roku, stan praktycznie igła, silnik 1.6 - niestety sama benzyna, zastanawiam się poważnie nad kupnem. Jakbym go zakupił, to planuję założyć w nim instalację gazową - i tutaj się zwracam do Was, drodzy użytkownicy z pytaniem - gdzie w Warszawię mogę założyć instalację gazową w granicach 2-2.5tys zł, tak by nie spartaczyli mi tego, lub nie zrobili instalacji przestarzałej... Ogólnie by mnie nie zrobili w wała, macie jakiś zaufany serwis, gdzie zakładają instalację gazową?

Pozdrawiam :)
magiel77
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...
    Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC Nowy bolid Lexusa na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC
    Lexus ogłosił, że w roku przyszłym – zbudowany na bazie koncepcyjnego Lexusa LF-CC bolid będzie brał udział w wyścigach Super GT. Nowy, hybrydowy samochód będzie rywalizował w klasie GT500 i zastąpi Lexusa SC430, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Kaskaderzy Freestyle Motocross
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 19
      Summer Cars Party 2010
      Opel Vectra B, tuning, dziewczyna, 4