Zakpu samochodu na fakturę

Zakpu samochodu na fakturę

27 Wrz 2010, 14:44

Witam,
chcę kupić samochód od osoby, która ma go zarejestrowany na firmę, więc wystawi mi na niego fakturę VAT. Mam pytanie jaką tą fakturę przygotować aby właścicielem było 3 osoby ??
piotrekt
Nowicjusz

Miejscowość: Sk-ce

Re: Zakpu samochodu na fakturę

27 Wrz 2010, 16:21

piotrekt napisał(a):Mam pytanie jaką tą fakturę przygotować aby właścicielem było 3 osoby ??

Dane tych osób muszą być wpisane na fakturze tak aby pózniej nie bylo problemu z wpisaniem ich do DR w WK.. :!:
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: OPEL CORSA
Silnik: 60KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC Najważniejsze zmiany w ubezpieczeniach OC
    11 lutego 2012 roku nastąpiła nowelizacja w ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Przepisy te obowiązują już wszystkich posiadaczy ...
    Opel Astra Sports Tourer - nagroda Auto der Vernunft 2012 Opel Astra Sports Tourer - nagroda Auto der Vernunft 2012
    Czytelnicy czołowego magazynu konsumenckiego w Niemczech "Guter Rat" oraz "SUPERillu" wybrali trzy modele samochodów, które stanowią najbardziej rozsądny wybór spośród bardzo szerokiej oferty produktowej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11