Zakup auta 10-12 tys

22 Kwi 2021, 07:31

Witam, poszukuje samochodu do 10-12 tysięcy. Auto będzie mi służyć do dojazdu do pracy ( ok 5 km w jedną stronę) jak i do użytku codziennego myślę że około 10-15 tys km rocznie nim zrobię. Szukam auta, które nie będzie miało dużego spalania ( tak do 8l/100) i żeby miało pojemny bagażnik oraz klimatyzacje. Nie mam żadnych wymagań jeżeli chodzi o markę pojazdu, ale jeżeli to możliwe to wolałbym nie zostawiać dużo pieniędzy u mechanika. Szukam auta w okolicach Świebodzina tak do 100 km.
Ogonek2000
Obserwowany

22 Kwi 2021, 11:29

PB , PB+LPG, ON ? Czy to również nie ma dla Ciebie znaczenia? Pojemny bagażnik ma też Tarpan więc dobrze by było jakbyś miał jakieś preferencje :P
mrzielnik
Nowicjusz

22 Kwi 2021, 13:17

Przez większość czasu jeżdżę w mieście więc raczej benzyna.
Ogonek2000
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...
    Nowe oznaczenia paliw - trzy grupy kółko, kwadrat, romb
    W całej UE na dystrybutorach oraz w nowych pojazdach pojawią się symbole, które mają pomóc kierowcom uniknąć pomyłek podczas tankowania. W zależności od rodzaju paliwa będą to trzy główne grupy: benzyna ...

•