Zakup auta na firmę, co wrazie kolizji jeśli prowadzi nie?

Zakup auta na firmę, co wrazie kolizji jeśli prowadzi nie?

14 Maj 2015, 18:59

Witam wszystkich forumowiczów i proszę o radę.
Zamierzam kupić nowe auto z salonu. Sprzedawca zaproponował mi pokaźny rabat jeśli kupię auto na działalność. Ja nie jestem płatnikiem VAT, jestem na karcie podatkowej więc nie mogę nic odliczać i nie zamierzam. Sprzedawca twierdzi że jeśli mam NIP i Region należy mi się rabat.
Tym autem przeważnie będzie jeździć żona z dzieciakami, jak to wygląda jeśli zaliczy dzwona? Nie będzie problemu z wypłatą odszkodowania z OC, AC?
kris2682
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 05 2000
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: ford focus
Silnik: 1,6
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2012

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...
    Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną i skrzynią 7G-Tronic Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną i skrzynią 7G-Tronic
    Sprinter 319 CDI z podwójną kabiną, wyposażony w 4-cylindrowy, 3-litrowy silnik Diesla o mocy 140 kW (190 KM) i 7-biegową automatyczną skrzynię 7G-Tronic. Rozstaw osi samochodu to 4325 mm, masa własna – 2736 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Subaru Impreza STI