Zakup auta, nie combi, najlepiej w dieslu i 4/5 drzwiowe

Zakup auta, nie combi, najlepiej w dieslu i 4/5 drzwiowe

02 Mar 2008, 21:28

Witam jest to moja pierwsza wypowiedź na forum mam nadzieje że pomożecie mi troche z wyborem samochodu.

Mam do wykorzystania ok 10 tysięcy złotych. Interesuja mnie rózna autka byle nie combi najlepiej w dieslu i 4/5 drzwiowe jeżeli możecie zaproponujcie coś lub wypowiedzcie sie na temat moich typów.

1. Renoult Megane 1.9 TDI
2. Bmw E-36 [ tu moge nie zmieścic sie z kasa ale najwyzej dozbieram]
3. Opel Vectra
4. Alfa Rome 146

Musze jeszcze wspomnieć że w motoryzacji jestem zielony więc nie smiejcie sie w razi w z moich typów i prosze o pomoc :D
Gonzo
Nowicjusz

Re: Zakup auta, nie combi, najlepiej w dieslu i 4/5 drzwiowe

02 Mar 2008, 22:59

kilka linków:
[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
osa54
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak przygotować się do podróży kamperem? Jak przygotować się do podróży kamperem?
    Jeśli chcesz podróżować całą rodziną lub z przyjaciółmi to całą masę pozytywnych wrażeń dostarczy jazda z przyczepą kempingową lub kamperem. Gdy czujemy zmęczenie, lub spodoba nam się okolica – spędzamy ...
    Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja Summer Cars Party 2013 za nami! / relacja
    W tym roku w drugi weekend września odbyła się VII ecycja największej motoryzacyjnej imprezy Summer Cars Party. Tym razem pierwszy raz w historii SCP mieliśmy dwa dni na odwiedzanie imprezy na lotnisku "Muchowiec" w Katowicach. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata