Zakup głośników 6x9''

zakup głośników 6x9''

11 Paź 2009, 22:02

witam, zamierzam kupić 2 głośniki do samochodu "jaja" 6x9''. Radio szału nie robi, LG LAC-M4510. Teraz moje pytanie które z nich będą lepiej grać, zależy mi na czystym, głębokim basie. Czy może coś z tych peiyngów [link wygasł] czy lepiej magnaty, np : [link wygasł]

Cena góra 100zł, może macie jakieś propozycje, pozdrawiam
zdk
Nowicjusz

Re: zakup głośników 6x9''

11 Paź 2009, 23:53

zdk napisał(a):magnaty, np : [link wygasł]
mam magnaty te co napisałeś w terenówce ;) kupione tylko dlatego że jak zamokną to nie będzie szkoda bo piękna dźwieku to one nie oddają :mrgreen:
jeśli chodzi ci tylko ogłośność to kupuj a jeśli oczekujesz od głośnika brzmienia to za 100 bedzie trudno :???:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny BMW E1 i E2 (1991-1993) - samochód elektryczny
    Zachęcona pozytywnymi wynikami osiągniętymi przez akumulator NaS firma BMW Technik GmbH otrzymała zamówienie na opracowanie pojazdu elektrycznego od zera, przy założeniu zbadania zalet i wad napędu elektrycznego w ...
    Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Ascona, tuning, żółte lampy
      12
      GER 4x4 offroad
      BMW E90, MrGrab