Zakup , pytania .

Zakup , pytania .

28 Cze 2016, 18:32

Witam Serdecznie . Jest to pierwszy mój post na tym forum . Stworzyłem konto aby zasięgnąć opinii osób które miały podobna sytuację (wybór ) i styczność z danymi autami (doświadczonymi ) . Chodzi o zakup auta . Na co dzień mieszkam i pracuję w UK , bardzo często jednak odwiedzam Nasz piękny kraj i szukam auta którym będę poruszał się w Polsce w czasie pobytów tutaj :) (raczej nie duże przebiegi rocznie ) . Interesuje mnie auto o sportowym charakterze (może być coupe , cabrio , 2 miejscowe ważne aby miało pazur i charakter oraz dawało mała frajdę z jazdy) , wymagana automatyczna skrzynia biegów , Pieniążki które mogę przeznaczyć to 25 tys pln (suma jest większa ale biorę pod uwagę jednak fakt że na takie auto będzie trzeba doinwestowac) , benzyna , wyposażenie nie jest rzeczą istotną , auto musi być "nowożytnie " maksymalnie 15letne (nie stać niestety jeszcze mnie na klasyki ) . Zastanawiałem się na ten czas nad trzema modelami . Mazda rx8 (nie przeraża mnie jakoś silnik Wankla) , Alfa Romeo GT i Chrysler crossfire. Na wstępie odrzuciłem Niemieckie coupe i auta kojarzone raczej z kobiecymi pojazdami (SLK , tt , mx5 itp) Tutaj rodzą się moje pytania , czy dodali byście do listy jakieś ciekawe modele ? Czy Ktoś z Was miał styczność z tymi modelami ? W sumie każda rada i porada bardzo miłe widziana . Bardzo dziękuję za odpowiedzi :) Pozdrawiam
Turnbacktime
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 10 1990
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes C class
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Zakup , pytania .

28 Cze 2016, 18:48

Volvo C70
C Klasa
Honda Accord
[link wygasł] taka np.
Można jeszcze poszukać SAAB'a 9-3 takiego w automacie:
[link wygasł]

GT i Crossfire - raczej po za budżetem,do tego w alfie brak dobrych automatów.
Na RX-8 szkoda pieniędzy,warto go rozważyć jak się myśli nad jakimś swapem.
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam

28 Cze 2016, 18:59

C70 i 9-3 niestety kojarzą mi się (z wyglądu ) z autami do troszeczke starszych użytkowników , mam 25 lat a prywatny samochód jednak musi podobać się potencjalnemu użytkownikowi :) za propozycje accorda bardzo dziękuję i z pewnością rozwaze ponieważ mam doświadczenia dobre z Honda a szczerze to Accord jakoś wypadł mi z głowy , niemieckie coupe mnie nie interesują więc c , clk , seria 3 itd odpadają ( po Anglii smigam c klasa i chce czegoś nowego ) . Tak jak napisałeś sam czytałem dużo złego o autoamatch alfy , do crossfirea będzie trzeba troszkę niestety więc nadal najbardziej przyciąga mnie rx8 . to auto które nawet optycznie mnie przyciąga . Kumpel doradzał Hyundaia w coupe w tym budżecie ale jak usiadlem za kierownicą to podziękowałem (podobnie jak w eclipse i suprze ) .
Turnbacktime
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 10 1990
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mercedes C class
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

28 Cze 2016, 19:18

Np ten egzemplarz źle nie wygląda.
[link wygasł]
Kieł
Stały forumowicz

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć? Opony samochodowe, co warto o nich wiedzieć?
    Produkcja opon to oddzielna gałąź przemysłu samochodowego, przeżywająca dynamiczny rozwój, spowodowany zwiększeniem się wymagań wobec ogumienia. Trafiające do produkcji samochody oferują coraz to lepsze osiągi i posiadają ...
    SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini! SKODA Citigo - nr 1 w segmencie aut mini!
    SKODA Citigo zajęła 1. miejsce pod względem sprzedaży w segmencie A na polskim rynku w styczniu 2013 roku. Model Citigo od momentu wprowadzenia na rynek cały czas zajmował bardzo wysokie pozycje, jednak pierwszy raz udało ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Bentley Continental flying spur series 512 - garaż - 2012 rok
      Nissan 200sx s14, drift na ulicach w mieście
      MTL - Autosalon
      BMW E30