Zakup samochodu z dmc 3500

05 Lip 2017, 23:12

szybki napisał(a):Nie powiem Ci na 100% ale jest to model przed liftem chyba 2007r.
Auto jest bezwypadkowe, z małym przebiegiem, bez modów chociaż już na półce czekało co nie co . Jedyna zagadka to atrakcyjna cena za jaką było kupione.
Aktualnie już jeździ, Panowie od przekładki silnika (szpenie od V8) chuchają na zimne i sami testują nowy silnik zanim koledze oddadzą auto. A uszkodzony silnik jedzie do mojego kumpla od V8ek na rozbiórkę.

I żeby nie było dalej uważam jeepa gc srt za fajny samochód w stosunku do ceny.
Zresztą kolega poszkodowany jako były użytkownik aut premium z eu dokładnie tak samo uważa. Jak twierdzi po serwisie V8 MB nic nie jest w stanie go zaskoczyć

Dzięki za rzeczowy komentarz do tej sprawy :ok:
Tak już na marginesie sztuka, o której wspomniałem to Dodge challenger srt hellcat, rocznik 2015, przebieg 10tyś.km. import USA przywieziony z niewielkimi uszkodzeniami.
Silnik 6,2 v8 707KM z kompresorem, który potrafi przy mocnym katowaniu wypalić zbiornik paliwa w kwadrans :D
Również uważam,że jest to fajny substytut dla mocnych czterech kółek z EU tylko zastanawia mnie jak na dłuższą metę wypadnie jego trwałość (silnika,napędu,skrzyni itd.) w stosunku do europejskich konkurentów.

bukas przepraszam za ten mały offtop w Twoim temacie.
velcapone
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 323
Zdjęcia: 104
Auto: Subaru Legacy
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna

06 Lip 2017, 19:02

bukas napisał(a):A co myślicie o takim ?
[link do oferty na Olx wygasł] ... kAAPi.html
na wstępie te ledy do wymiany, bo dowodzik poleci
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Osoby z niepełnosprawnością na drodze
    Osoby z niepełnosprawnością posiadają w ruchu drogowym szczególne prawa, z czego wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy. Chodzi nie tylko o specjalne miejsca parkingowe, lecz także o możliwość przekraczania ...