Zakup używanego auta do 5 tyś.

Zakup używanego auta do 5 tyś.

08 Kwi 2010, 16:03

Witam:)
Szukam mojego pierwszego samochodu. Mam dylemat, bo już przejżałem kilka set ofert samochodów, i nie wiem co mam wybrać.
Moje wymagania to: auto do 5 tyś, jeśli hatchback to 5 drzwiowy, mały przebieg, z w miare dobrym kopem, funkcjonalny, ładny wygląd, małe spalanie, tani w utrzymaniu, oraz aby było 5-cio drzwiowe.
Zastanawiam się nad:
Renault Megane hatchback
Opelem Vectra hatchback
VW Golfem 3
Fiatem Brava
Daewoo Lanos hatchback
Prosze o pomoc:), jeśli macie własne propozycje, to zapraszam do dodawania ich:).
damian131091
Nowicjusz

Miejscowość: Białystok

Re: Zakup używanego auta do 5 tyś.

08 Kwi 2010, 16:13

falusinski
Początkujący

Miejscowość: śląskie/łódzkie

Re: Zakup używanego auta do 5 tyś.

08 Kwi 2010, 17:15

Podobnych tematów ostatnio na forum nie brakuje,poczytaj je.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami System 4Control z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami
    Łącząc system 4Control (4 koła skrętne) z elektronicznie sterowanymi amortyzatorami, Renault w skuteczny sposób skoordynowało działanie dwóch kluczowych elementów z punktu widzenia zachowania samochodu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009