Zakup/wybór auta

Zakup/wybór auta

16 Wrz 2018, 18:43

Witam wszystkich piszę w takiej sprawie gdyż mam na oku kilka aut i chciałbym poznać opinię wszystkich którzy posiadają któreś z tych aut gdyż ostatnio tak się napalilem i kupiłem Audi a6 c5 v6 2.5 tdi bez żadnej opinii i tak wiem to był wielki błąd okej więc patrzyłem na auta z diesla i benzyny lecz już nie wiem czy brać tego diesla bo każdy tylko narzeka żadna z opinii nie była dobra ale i małe spalanie wiadomo jak z benzyną.

Myślałem nad Renault Laguna 1.9 dci jak i w benzynie 2.0, golf 4 w dieslu jak i w benzynie, ford Mondeo 2.0 diesel lub benzyna i też mercedes c320 cdi tylko diesel wiadomo dużo droższe auto ale dorzucić to nie problem no chyba że ktoś poleci jakieś Audi a6 ew. A4 oczywiście żeby te auto miało z 120ps najmniej bo to się jeszcze jakoś porusza.

tak wiem że jedno auto może pochodzić dłuższy czas bez problemu a drugie może paść zaraz i nie ma na to rady, ale chodzi mi mniej więcej o opinię ludzi którzy są użytkownikami tych aut.

Z góry dzięki za wszystkie informacje i Pomoc :)
Młodykupujący
Obserwowany

Re: Zakup/wybór auta

16 Wrz 2018, 19:07

Ja bym wolał zweryfikować stan tego 2.5 TDI i ewentualnie dołożyć kasy i będziesz śmigać. Problemem tego silnika są układ paliwowy i wałki rozrządu
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Badanie techniczne pojazdu będzie dłuższe i bardziej restrykcyjne Badanie techniczne pojazdu będzie dłuższe i bardziej restrykcyjne
    Diagności mówią o rewolucji, kierowcy o utrudnieniach. Jak będzie naprawdę? Do sejmu trafiła nowelizacja ustawy w której wprowadzone zmiany zaostrzają przeprowadzane badania na stacjach kontroli pojazdów. ...
    Apple CarPlay w samochodach marki Lexus Apple CarPlay w samochodach marki Lexus
    Samochody Lexus wyposażone w pakiet aplikacji Enform 2.0 oraz auta Toyoty z pakietem Entune 3.0 zyskają możliwość integracji ze smartfonami iPhone za pomocą interfejsu Apple CarPlay – poinformował japoński koncern, ...

•