Zakup/wybór auta

Zakup/wybór auta

16 Wrz 2018, 18:43

Witam wszystkich piszę w takiej sprawie gdyż mam na oku kilka aut i chciałbym poznać opinię wszystkich którzy posiadają któreś z tych aut gdyż ostatnio tak się napalilem i kupiłem Audi a6 c5 v6 2.5 tdi bez żadnej opinii i tak wiem to był wielki błąd okej więc patrzyłem na auta z diesla i benzyny lecz już nie wiem czy brać tego diesla bo każdy tylko narzeka żadna z opinii nie była dobra ale i małe spalanie wiadomo jak z benzyną.

Myślałem nad Renault Laguna 1.9 dci jak i w benzynie 2.0, golf 4 w dieslu jak i w benzynie, ford Mondeo 2.0 diesel lub benzyna i też mercedes c320 cdi tylko diesel wiadomo dużo droższe auto ale dorzucić to nie problem no chyba że ktoś poleci jakieś Audi a6 ew. A4 oczywiście żeby te auto miało z 120ps najmniej bo to się jeszcze jakoś porusza.

tak wiem że jedno auto może pochodzić dłuższy czas bez problemu a drugie może paść zaraz i nie ma na to rady, ale chodzi mi mniej więcej o opinię ludzi którzy są użytkownikami tych aut.

Z góry dzięki za wszystkie informacje i Pomoc :)
Młodykupujący
Obserwowany

Re: Zakup/wybór auta

16 Wrz 2018, 19:07

Ja bym wolał zweryfikować stan tego 2.5 TDI i ewentualnie dołożyć kasy i będziesz śmigać. Problemem tego silnika są układ paliwowy i wałki rozrządu
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, E60, A8, ML
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8, 2.7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi Przeszkody do pokonania - dziury, zwierzęta, piesi
    Jazda wymaga od kierowców dużej czujności i uwagi, zwłaszcza, jeśli na drodze mogą spotkać pieszych czy zwierzęta. Zderzenie z nimi może skończyć się dla nich tragicznie. Dlatego ważne, aby zawsze być przygotowanym ...
    Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...

•