Zakup/wybór auta

Zakup/wybór auta

16 Wrz 2018, 19:43

Witam wszystkich piszę w takiej sprawie gdyż mam na oku kilka aut i chciałbym poznać opinię wszystkich którzy posiadają któreś z tych aut gdyż ostatnio tak się napalilem i kupiłem Audi a6 c5 v6 2.5 tdi bez żadnej opinii i tak wiem to był wielki błąd okej więc patrzyłem na auta z diesla i benzyny lecz już nie wiem czy brać tego diesla bo każdy tylko narzeka żadna z opinii nie była dobra ale i małe spalanie wiadomo jak z benzyną.

Myślałem nad Renault Laguna 1.9 dci jak i w benzynie 2.0, golf 4 w dieslu jak i w benzynie, ford Mondeo 2.0 diesel lub benzyna i też mercedes c320 cdi tylko diesel wiadomo dużo droższe auto ale dorzucić to nie problem no chyba że ktoś poleci jakieś Audi a6 ew. A4 oczywiście żeby te auto miało z 120ps najmniej bo to się jeszcze jakoś porusza.

tak wiem że jedno auto może pochodzić dłuższy czas bez problemu a drugie może paść zaraz i nie ma na to rady, ale chodzi mi mniej więcej o opinię ludzi którzy są użytkownikami tych aut.

Z góry dzięki za wszystkie informacje i Pomoc :)
Młodykupujący
Obserwowany

Re: Zakup/wybór auta

16 Wrz 2018, 20:07

Ja bym wolał zweryfikować stan tego 2.5 TDI i ewentualnie dołożyć kasy i będziesz śmigać. Problemem tego silnika są układ paliwowy i wałki rozrządu
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Polecane silniki TFSi 3 generacji EA888 - jak je rozpoznać? Polecane silniki TFSi 3 generacji EA888 - jak je rozpoznać?
    Witam mam zamiar kupić samochód z silnikiem 1.8-2.0 TFSi. Jak wyczytałem po różnych forach sliniki TFSi produkowane w latach 2007-2011 sa największą wtopa VW w ostatnich latach. Od 2011r wyszła 3 generacja ...
    Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie Renault Berlinette Alpine A110 i trochę historii w sporcie
    Berlinette A110 zaprezentował Jean Rédélé na salonie samochodowym w Paryżu w 1962 roku. Samochód wzorowany na modelu Alpine A108 zyskał na stylu i stał się bardziej rasowy za sprawą bardziej płaskiej ...

•  
    • Motory do jazdy w terenie
      Lexus IS Sriracha, nakładki na progi
      BMW 335i 2007
      Morgan 4/4 VII Serii