Zalozenie cb-radia

Zalozenie cb-radia

16 Mar 2012, 12:03

Wiatm
mam pytanie a mianowicie gdzie macie zamontowane cb-radia bo ja musze swoje zamontowac i nie wiem gdzie zamontowac
a przy okazji jak wychodzi z kradzieza cb-radiów macie gdzies pochowany czy zlodzieje nie "lubia" ich krasc?
prosze o szybka odpowiedz
pozdrawiam
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Zalozenie cb-radia

17 Mar 2012, 21:06

Nie mam na stałe. Ma wsunięte CB między środkowy tunel, a siedzenie pasażera. Spokojnie u mnie się mieści, pasażerka czasami narzeka, że jej gmeram przy pośladkach, ale jakoś jeździmy :lol:

Mój kuzyn ma przykręcone CB też strony pasażera pod schowkiem (tak jak w Mercedesach są te siatki po lewej stronie od pasażera).

Co do złodziei, to bardziej bałbym się zostawić antenę na noc, dlatego zawsze odkręcam i zostaje sam magnez. Spotkałem się z sytuacją, że mimo takiego zabezpieczenia sąsiadowi ucięli kabel i ukradli magnez bez anteny.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: Zalozenie cb-radia

18 Mar 2012, 12:29

aha.
dzieki
Pozdrawiam
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Superb w nowym stylu Superb w nowym stylu
    Nowy Superb wprowadza ŠKODĘ na kolejny poziom w wielkim stylu. Nieziemski design rozpoczyna nową erę ŠKODY, czyniąc każdą podróż wyjątkowym wydarzeniem, a klasa premium właśnie stała się dostępna. Nowa ...
    10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty 10 lat gwarancji na baterie samochodów hybrydowych Toyoty
    Toyota wprowadza specjalny program serwisowy, pozwalający przedłużyć ochronę gwarancyjną dla nowych i dotychczasowych posiadaczy pojazdów hybrydowych marki Toyota, wyposażonych w akumulatory niklowo-wodorkowe (NiMH) ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009