Zaniedbane wnętrze golf 4, 3d

10 Lip 2022, 07:33

Witam wszystkich zainteresowanych moim tematem. Przychodzę tutaj z zapytaniem czy ktoś z was, zajmuje się może renowacją/ naprawą wnętrz samochodów?
Konkretnie chodzi mi o wyeliminowanie usterek takich jak:
-Opadająca podsufitka
-Zapadające się boczki w drzwiach
-Zamek centralny
Itp.
Całe wnętrze mojego golfa jest luźne i chodzi mi o to żeby go w jakiś sposób ścisnąć lub skręcić do kupy.
Poza tym że wszystko trzeszczy, to jeszcze tylko uszczelki w drzwiach do wymiany. Jestem z Kaszub do Trójmiasta mam +/- 60 km.
Proszę o kontakt zainteresowane osoby lub o polecenie kogoś kto ogarnia takie sprawy :D
JH02
Obserwowany
 
Posty: 1

10 Lip 2022, 13:41

W tym samochodzie nie jest trudna wymiana elementów wnętrza. Podsufitkę możesz sam naprawić, a jak coś jest luźno spasowane to być może brakuje jakiejś spinki.

Jak chcesz odświeżyć wnętrze i dać nową tapicerkę itd. to najczęściej wystarczy kontakt z tapicerem. W innym przypadku na pewno pomogą firmy detalingowe które zajmują się również wnętrzem.

Ja uważam że takie rzeczy można ogarnąć samemu :) Wrzuć jakieś fotki zobaczymy jak to teraz wygląda.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9741
Zdjęcia: 34

10 Lip 2022, 17:03

Podsufitka, boczki = tapicer
Uszczelki - blacharz
Wnętrze, plastiki, kupuj sam i daj komuś nawet mechanikowi to Ci wymieni, tak na kompleksowo to chyba jakieś jedynie firmy od detalingu może by się zajęły.
To znaczy blacharz by to może ogarnął ale nie wiem czy warto.
Edquar
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 225
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2007

10 Lip 2022, 17:40

No niestety ponad 20letni golf praktyczniej każdy ma z tym problem, nie polecam szukać używek bo jest o to bardzo ciężko a jak znajdziesz to finalnie okazuje się że gość Cie oszukał bo na zdjęciu były ładne a rzeczywistość inna.
Ogólnie te auta już są tak tanie że ja osobiście nie inwestowałbym tyle kasy bo podsufitka i boczki będą Cię kosztowały ok 2 tyś zł.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16131
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Bezpieczne auta służbowe
    Światowa Organizacja Zdrowia WHO szacuje, że około 30% wypadków drogowych na świecie powiązanych jest z pracą. Dodatkowo Bank Światowy, przygotowując rekomendacje dla poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce, ...