Zapala i gaśnie po chwili

20 Gru 2009, 21:27

Witam. Mam ponownie problem z moją skoda. Polega on na tym że po tym jak odpale silnik to po kilkunastu sekundach gaśnie. Dzieje sie to po dłuższym postoju tzn kilka godzin (około 10 godz) później już cały dzień moge jeździć spokojnie. Po za tym często sie zdarza że silnik tak jakby sam sobie dodawał gazu, wygląda to tak że podczas jazdy czuje przyspieszenie pomimo tego że nie dodaje ani nie odejmuje gazu w tym momencie. Na postoju zaś silnik w takim przypadku balansuje między 1 a 1,5 tyś obrotów. Myślałem że to przez mrozy, że marznie paliwo i kupiłem dodatek do paliwa ale to nic nie pomogło. Za wszelkie porady z góry wielkie dzieki i pozdrawiam :grin:
gucio1707
Nowicjusz
 
Posty: 13
Miejscowość: KRAKÓW
  • 20 Gru 2009, 21:49

    Na powrocie paliwa z pompy wtryskowej jest zawor regulujący ciśnienie paliwa wewnątrz pompy możliwe że się zaciera.
    Czesi montowali tu instalację wtryskową inną niż jest w VW.
    andrzej_124
    Stały forumowicz
     
    Posty: 1704
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Poradnik kupującego #2 - Audi A4 B6 (2000-2004)
      Geneza Audi A4 o oznaczeniu producenta B6 wprowadzono do sprzedaży w 2000 roku jako sedan. W następnym roku dołączyła wersja kombi, a w 2002 roku kabriolet. Samochód dzieli wiele rozwiązań z poprzednim modelem o oznaczeniu ...
      ADAM Rally R2 - ADAM w wersji rajdowej
      Opel powrócił do sportu motorowego w listopadzie 2012 roku, dzięki Modelowi ADAM "Cup". Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie to okazja do zaprezentowania kolejnego osiągnięcia firmy - nowej studyjnej wersji powstałej ...