Zaprawka rantu nadkola

Zaprawka rantu nadkola

15 Lis 2019, 23:52

Witam! Ostatnio zauważyłem na rancie tylnego nadkola mały odprysk ok. 5mm na 2mm. Wyczyściłem go, wysmarowałem rstopem, położyłem troszkę podkładu epoksydowego, na niego lakier zaprawkowy i chce założyć jeszcze kapkę bezbarwnego z utwardzaczem. I moje pytanie brzmi, czy taka metoda będzie trwała? Chodzi mi o zatrzymanie ewentualnej korozji, która mogłaby powstać, gdy blacha byłaby nie osłonięta.
maroxpompa
Obserwowany

Re: Zaprawka rantu nadkola

16 Lis 2019, 00:48

zasada trwałości jest taka że im grubiej tym lepiej
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GX Overland - największe terenowe wyzwania i nocowanie w głuszy Lexus GX Overland - największe terenowe wyzwania i nocowanie w głuszy
    Czy luksusowy SUV może być jednocześnie prawdziwą, terenową wyprawówką? Przy pomocy zmodyfikowanego modelu GX kanadyjski oddział Lexusa pokazuje, że jak najbardziej. Pokazowy GX Overland jest gotowy nawet na największe ...
    Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe Hyundai HND-9 koncepcyjny model sportowego samochodu coupe
    Hyundai ujawnia szkice koncepcyjnego modelu HND-9 - sportowego samochodu typu luksusowe coupe. HND-9 jest przykładem stylistyki luksusowego coupe nowej generacji. Nowy Hyundai zostanie zaprezentowany podczas tegorocznych ...

•