Zapytanie o szczegóły nadwozia

Zapytanie o szczegóły nadwozia

26 Lut 2009, 23:46

Moi drodzy moja E11 LB została rozbita (nie przeze mnie) i będzie pewnie sprzedana.

Zamierzam zakupić E12 i myślę o wersji SEDAN.

Mam pytane na ile ona różni się od wersji HB. Widzę z danych tabelarycznych, że jest o 5 cm niższa, czy więc coś z podwoziu jest inne??

Szczególnie ważne jest dla mnie sprawa, tylnego oparcia.
Czy jest ono dzielone??
Czy jest dziura na narty??

Będę wdzięczny także za wszelkie inne informacje o wersji SEDAN i różnic w stosunku do HB. Jak to jest z miejscem produkcji wyczytałem że to Turcja, a czy są wersje z Wielkiej Brytanii i czy warto o to zabiegać? Tzn. czy wersje brytyjskie są lepsze?

Z góry dzięki za wszelkie info!

Pozdrawiam.
kurczakos
Nowicjusz

Re: Zapytanie o szczegóły nadwozia

27 Lut 2009, 10:38

[link wygasł]
tak jak tutaj oparcie masz dzielone a co do dziury na narty to niewiem
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

V Toyota Off-Road Festival - kolejny zlot fanów V Toyota Off-Road Festival - kolejny zlot fanów
    Piąty, jubileuszowy zlot fanów terenówek spod znaku Toyoty odbył się w miniony weekend we Włościejewkach niedaleko Poznania. Coroczna impreza przyciągnęła tym razem rekordową liczbę uczestników. Aż 125 ...
    [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0 [SUV-C] Kuga 2,0 / CR-V 2,2 / Sportage 2,0 / Koleos 2,0 / Tiguan 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu C - silnik diesla o mocy ok. 140KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2010 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Ford Kuga mk1 2,0 TDCi - 140KM - Honda CR-V ...

•