Zapytanie o szczegóły nadwozia

Zapytanie o szczegóły nadwozia

26 Lut 2009, 23:46

Moi drodzy moja E11 LB została rozbita (nie przeze mnie) i będzie pewnie sprzedana.

Zamierzam zakupić E12 i myślę o wersji SEDAN.

Mam pytane na ile ona różni się od wersji HB. Widzę z danych tabelarycznych, że jest o 5 cm niższa, czy więc coś z podwoziu jest inne??

Szczególnie ważne jest dla mnie sprawa, tylnego oparcia.
Czy jest ono dzielone??
Czy jest dziura na narty??

Będę wdzięczny także za wszelkie inne informacje o wersji SEDAN i różnic w stosunku do HB. Jak to jest z miejscem produkcji wyczytałem że to Turcja, a czy są wersje z Wielkiej Brytanii i czy warto o to zabiegać? Tzn. czy wersje brytyjskie są lepsze?

Z góry dzięki za wszelkie info!

Pozdrawiam.
kurczakos
Nowicjusz

Re: Zapytanie o szczegóły nadwozia

27 Lut 2009, 10:38

[link wygasł]
tak jak tutaj oparcie masz dzielone a co do dziury na narty to niewiem
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Seat Cordoba
Silnik: 1.6 75km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie blokuj skrzyżowania i pasów Nie blokuj skrzyżowania i pasów
    Skrzyżowanie zablokowane przez samochód, który nie zdążył przez nie przejechać np. przed zmianą świateł, to częsty widok. Perspektywa mandatu nie zawsze wystarczy, by zapobiegać takim zachowaniom kierowców. ...
    Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy? Flotowy segment B - jakie auta wybierają firmy?
    Segment B niezmiennie od dziesięcioleci bije rekordy w Europie. Czemu małe hatchbacki są chętnie wybierane? Przede wszystkim z uwagi na rozsądną cenę, łatwość poruszania się po mieście, coraz wyższy poziom technologicznej ...

•