Zarejestrowanie oraz OC

24 Paź 2012, 09:09

Witam, chce dzis oplacic te 2% od wzbogacenia sie, w umowie kupna sprzedazy jako pierwsza jest wpisana moja kobieta a ja drugi, pytanie brzmi czy podczas rejestrowania samochodu ja bede mogl zostac glównym wlascicielem a ona wspolwslascicielka? Jak to wyglada? Czy podczas kupna OC tez mamy byc razem wpisani. Dodam ze jestesmy swiezymi kierowcami i nie mamy znizek.
Chyba że w umowie ks. moge wpisac przy moich danych głowny wlasciciel a przy jej wspolwlasciciel? Proszę o momoc
Kondorro
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Bydgoszcz
Auto: Brak

29 Paź 2012, 13:41

u nas pierwszy był wpisany mąż jako właściciel ja byłam poniżej również pod nagłówniem właściciel. Auto zostało zarejestrowane na meżą i w US opłata również wpisana na meżą z tym ze u nas tak właśnie miało być. Najpewniejszą odpowiedz dostaniesz w WK albo w US
monia1846
Nowicjusz
 
Posty: 14
Auto: Nie mam

30 Paź 2012, 18:39

mam jeszcze 1 pytanie, czy jesli moj dowod rejestracyjny jest juz w trakcie wyrobienia to moge teraz jakos przepisac umowe kupna sprzedazy auta na darowizne dla kogos?Co mam najlepiej najpierw zrobic? Napisac umowe darowizny tej osobie z ktora ja mam w 50% pozniej isc do US a na koniec po nowy dowod rejestracyjny? Prosze o pomoc
Kondorro
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: Bydgoszcz
Auto: Brak
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowcy groźniejsi od piorunów w czasie burzy
    W czasie burzy wielu kierowców najbardziej obawia się wyładowań elektrycznych, choć tak naprawdę dużo większe zagrożenie stanowią nieprzewidywalne zachowania innych uczestników ruchu oraz kiepska widoczność, ...