Żarówki H7 i HB3

14 Gru 2016, 13:10

IMO głównie chodzi o jakość żarówki. Na pierwszy montaż idą zwykłe żarówki, bez jakichś tam +ileś% i świecą bardzo dobrze. Wiadomo, że nie ma co ich porównywać z jakimś chińskim wynalazkiem. Po drugie, więcej zależy od lampy niż od żarówek(zakładając, że korzystamy z dobrych markowych żarówek).
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3677
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

19 Gru 2016, 00:06

@yeti65 No właśnie widziałem ostatnio testy Auto Świata i Osram akurat najlepiej tam wypadał pod względem strumienia światła.
izydor
Początkujący
 
Posty: 55
Miejscowość: Stolica

23 Gru 2016, 00:02

"Druga sprawa to jakość przedniego klosza na lampie i odblasku w środku, bardzo często widzę że samochody mają matowe lub nawet żółte klosze, a wtedy nawet najlepsza i najmocniejsza żarówka nie pomoże."

bo jak ma się zatowiony klosz to działa to mniej więcej jak w lampach błyskowych (zakłada się specjalną nakładkę na lampę błyskową która ma zmiękczać światło).

"@yeti65 No właśnie widziałem ostatnio testy Auto Świata i Osram akurat najlepiej tam wypadał pod względem strumienia światła."

osobiście czekam na test tych nowych nightbreaker laser.
jacus19
Początkujący
 
Posty: 133
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2001