Żarówki LED do świateł pozycyjnych

Re: Żarówki LED do świateł pozycyjnych

04 Sty 2016, 21:15

Jeżeli chodzi o żarówki samochodowe, warto zapoznać się ze stroną nocar.pl - firma ma duże doświadczenie w branży, prowadzą także bloga z poradami dotyczącymi oświetlenia. W ich asortymencie można znaleźć żarówki od H1 do HB4 oraz światła ksenonowe D1R-D4S.
Ostatnio edytowany przez emil9 07 Sty 2016, 02:13, edytowano w sumie 2 razy
emil9
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 05 2006
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna

05 Sty 2016, 19:47

Nie każda zmiana żarówek jest zgodna z prawem, do tego są wytyczne, warto poczytać eksperckie blogi, sporo pożytecznych informacji. Ważna jest temperatura barwy emitowanego światła, wpływa w znaczący sposób na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy oraz na zdrowy wzrok, który w zależności od zmieniających się warunków atmosferycznych i pór dnia inaczej reaguje na światło oraz odmiennie przystosowuje się do jego zmian.
33niosia
Obserwowany

Auto: wv passat
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi

11 Sty 2016, 00:59

Wiem, że Osram ma całe panele, które możesz zamonować do auta i wyglądają jak abryczne LEDy, więc myślę, że spokojnie możesz jeździć i się nie martwić, że jesteś na bakier z prawe :)
makumba
Nowicjusz

Auto: Lanos

27 Sty 2016, 09:45

makumba napisał(a):Re: Żarówki LED do świateł pozycyjnych

10 Styczeń 2016, 23:59

Wiem, że Osram ma całe panele, które możesz zamonować do auta i wyglądają jak abryczne LEDy, więc myślę, że spokojnie możesz jeździć i się nie martwić, że jesteś na bakier z prawe

masz na myśli te żarówki Fog Led? Nie ma jeszcze do wszystkich samochodów ale sporo modeli aut jest obsługiwanych. Przyglądałem się im jakiś czas temu i montaż jest banalny i co ciekawe - wszystko homologowane.
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

31 Sty 2016, 23:41

Mam na myśli dokładnie to:
http://www.osram.pl/osram_pl/aktualnosc ... /index.jsp
Po wejściu w każdy link możesz sprawdzić szczegóły danego panelu
makumba
Nowicjusz

Auto: Lanos

24 Lis 2016, 12:34

Oryginalne ledy sprzedają w sklepach internetowych. Ja robiłem parę zamówień dla firmy i nie narzekam. Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia i co najważniejsze opisy jakie mają przy produktach odzwierciedlają ich faktycznie działanie. Nie są to parametry wyssane z palca, co się niestety potrafi często zdarzyć na różnych aukcjach w internecie chociażby.
Ostatnio edytowany przez ArteK 24 Lis 2016, 12:48, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Usunięta reklama
skowronek546
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 08 1984
Auto: audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...
    Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...

• Re: Żarówki LED do świateł pozycyjnych

14 Mar 2017, 13:30

Kompleksową ofertę mają sklepy internetowe. Dużo żarówek ledowych i też sporo lamp ledowych. Nie tak dawno zamawiałem specjalne oświetlenie co mojego campera i pół internetu chyba przejrzałem, żeby odpowiednie znaleźć, to dopiero w tym sklepie udało się dobrać pasujące. Obsługa miła, pomocna, nie przeciągali w czasie wysyłki, tylko sprawnie zrobili całą dostawę.
    jurek3333
    Obserwowany

Prawo jazdy od: 08 08 1990
    Auto: Audi A4 B7

28 Kwi 2017, 15:58

Kupowałem choćby żarówki do świateł wstecznych jakiś czas temu i pasują bezproblemowo. Jednak te ledowe są o tyle fajne, że na dłużej powinny wystarczyć, a jak będzie to sam się przekonam za jakiś czas pewnie.
    kamil33
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 04 1983
    Auto: renault
    Ostrzeżenia: 1

• BMW Vision EfficientDynamics, napęd elektryczny, tylne światła, 2009
      Profesjonalne narzędzie do usuwania wgnieceń
      Targi Motor Show Poznań
      Samsung Safety Truck