Zarowki tablicy rejestracyjnej.

Zarowki tablicy rejestracyjnej.

04 Gru 2018, 18:10

Witam. Mam mamy problem. Posiadam KIA CEED 2013. Kombi. Spaliła mi się żarówka w tablicy rejestracyjnej. Nie mam pojęcia jak ja wymienić. Ściągalem tapicerkę klapy bagaznika I nie ma dojscia do żarówek. Chyba że od zewnątrz, próbowałem wyciągnąć klosze ale nie idzie, a nie chce na siłę żeby nie połamać. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
suharek13
Nowicjusz

Zdjęcia: 1
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Passat CC 2009r
Silnik: 2.0TDI 140KM CR
Paliwo: Diesel
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2009

Re: Zarowki tablicy rejestracyjnej.

04 Gru 2018, 22:12

a nie jest przypadkiem przykręcane w Ceed? a jak nie to sprobuj (od zewnątrz) lampkę przesunąć w jedną stronę i wtedy podważyć
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Zarowki tablicy rejestracyjnej.

09 Gru 2018, 20:48

To zależy od modelu. W jednych trzeba zdemontować tapicerkę klapy bagażnika i wtedy jest dostęp do tych żarówek, a w drugich klosz trzyma się na takich dwóch występach, które trzeba wcisnąć i wychodzi cała lampka.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1185
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana Lexus IS w kolorze wojownika - debiutuje specjalna wersja sedana
    Lexus chętnie tworzy specjalne wersje swoich samochodów. Tym razem projektanci zabrali się za model IS i jak zwykle zainspirowali się japońską kulturą. Lexus IS I Blue ze specjalnymi wstawkami w wyjątkowym kolorze ...
    Prowadzenie samochodu na głodzie Prowadzenie samochodu na głodzie
    Wielu kierowcom zdarza się prowadzić samochód, odczuwając głód, co skutkuje zmęczeniem oraz obniżoną koncentracją. Żeby tego uniknąć, część osób decyduje się na jedzenie w samochodzie, co jest równie ...

•