Zasłony do aut ciężarowych

Zasłony do aut ciężarowych

19 Lut 2012, 18:24

Witam .
Mam zamiar robić na zamówienie firanki do samochodów ciężarowych , głównymi plusami są :
- Wysoka jakość materiału
- Mniejsze koszty kupna
- Wszystko jest robione ręcznie ( babcia robi firanki różnego typu przez ponad 20 lat więc takie coś nie jest większym problemem )

Teraz pytania , myślicie że był by na to popyt ? Może ktoś z was by chciał taką firankę ? Planuję uszyć na razie jedną poglądową , której zdjęcie będzie od razu tutaj .

Proszę o uwagi i propozycje pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Malisz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Man TGL

Re: Zasłony do aut ciężarowych

20 Lut 2012, 11:31

Jeśli byłoby to faktycznie dobrze zrobione, mógłbyś spróbować. Sporo tego na rynku, więc konkurencja duża. Mi osobiście się to nie podoba, dlatego nie mam "ołtarzyku" w swojej ciężarówce. Ale dużo moich kolegów po fachu ma takie coś i im się podoba. Znajdziesz 1 zadowolonego kilenta, to będzie Cię polecał następnym. :)
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3 Maksymalna sprawność i osiągi w hybrydowym BMW 3
    Całkowicie elektryczny tryb jazdy dostępny do prędkości 75 km/h. Tryb jazdy wybiegiem z wyłączonym silnikiem spalinowym może być aktywowany do prędkości 160 km/h. Funkcja start-stop w wersji hybrydowej, przy klimatyzacji ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 35
      Monster Truck do przewozu ludzi, 2
      Toyota FT-1