Zaświadczenie o bezszkodowej jeździe

Zaświadczenie o bezszkodowej jeździe

21 Lip 2010, 19:43

Witam, ktoś uszkodził mi drzwi w samochodzie. Zgłosiłem szkodę do ubezpieczenia z polisy AC. Ubezpieczyciel teraz wymaga ode mnie zaświadczenia za polisę OC od poprzedniego ubezpieczyciela. Problem w tym, że samochód mam wspólnie z ojcem, który miał również inny samochód który to miał wypadek i poszedł do kasacji. Z racji, że tamten wypadek był z winy kierowcy, to straciłem już 10% z tych zniżek. Da się to jakoś ominąć, czy musze poinformować nowego ubezpieczyciela o tym, że już nie mam tyle zniżek co wcześniej? :???:
Bo na chwilę ubezpieczania tego nowego samochodu miałem jeszcze te 20% na tamtym ubezpieczeniu...

Pozdrawiam
Iwan
Iwan
Początkujący

Miejscowość: Gdynia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Insignia z instalacją gazową LPG Opel Insignia z instalacją gazową LPG
    Opel Insignia z silnikiem 1.4 Turbo LPG ecoFLEX przystosowanym do eksploatacji na skroplonym propanie-butanie (LPG). Fabryczną instalację gazową można zamówić do każdej wersji nadwoziowej flagowego Opla, czyli sedana, ...
    [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5 [SUV-E] X5 3,0d e53 / ML 270CDI w163 / Touareg I 2,5TDI / XC90 2,4 D5
    Podstawowe kryteria zestawienia: - SUV segmentu E - silnik diesla o mocy ok. 180KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2003 roku Wytypowane modele do zestawienia: - BMW X5 3,0d e53 - 184KM - Mercedes ML 270 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      GTP Light
      MINI Clubman Bond Street, tył