Zatrzymanie za znakiem b36

Zatrzymanie za znakiem b36

22 Gru 2018, 20:49

Witam mam takie pytanie ponieważ zatrzymałem sie na swoim osiedlu za tym znakiem ponieważ nie bylo miejsca parkingowego , celem wypakowania się rodzina ,zakupy itd i podszedł ochroniarz i spisał nr , moje pytanie czy grozi mi jakiś mandat ?
fedor1921
Początkujący

Re: Zatrzymanie za znakiem b36

17 Sty 2019, 10:52

fedor1921 napisał(a):podszedł ochroniarz i spisał nr , moje pytanie czy grozi mi jakiś mandat ?
A cos mówił? Może spisał sobie żeby sprawdzić czy często tam tak się zatrzymujesz.

Raczej nic ci nie grozi bo mandaty może wystawiać straż miejska/gminna i policja nawet na osiedlach zamkniętych. Wtedy przeważnie robią zdjęcie i przychodzi ci pocztą informacja o mandacie, za szybą nic nie zostawiają z tego co wiem.

Generalnie jeżeli na osiedlu jest mało miejsc parkingowych to powinny być wydzielone zatoczki lub inne miejsca gdzie można zatrzymać się na chwilę legalnie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 10
Auto: Nie mam

Re: Zatrzymanie za znakiem b36

18 Sty 2019, 10:13

Trzeba było do niego podejść i zapytać w jakim celu spisuje numer rejestracyjny. Tak naprawdę nie ma prawa tego robić - RODO. A numer rejestracyjny samochodu to też dane osobowe. Było swego czasu głośno. No i jeszcze zachodzi pytanie, czy ochroniarz miał, licencję czy nie...
Jeżeli znasz się na routerach, wifi i internecie zaglądnij proszę tutaj . Dzięki.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Chcesz zmienić pas? Pamiętaj o pięciu ważnych zasadach! Chcesz zmienić pas? Pamiętaj o pięciu ważnych zasadach!
    Bardzo często przy wzmożonym ruchu na autostradzie czy na innej wielopasmowej drodze kierowcom wydaje się, że warto zjechać na sąsiedni pas, bo samochody poruszają się po nim szybciej. Dlaczego czasami nie warto tego robić? ...
    SEAT - prezentacja nowego logo marki SEAT - prezentacja nowego logo marki
    SEAT zaprezentował światu nowe logo. Metamorfoza swoją kulminację miała na Salonie Samochodowym w Paryżu i prezentuje nową tożsamość oraz projekt marki. Łączy premierę nowego logo ze światowym debiutem nowego Leona. Model ...

•