Zatrzymanie za znakiem b36

Zatrzymanie za znakiem b36

22 Gru 2018, 20:49

Witam mam takie pytanie ponieważ zatrzymałem sie na swoim osiedlu za tym znakiem ponieważ nie bylo miejsca parkingowego , celem wypakowania się rodzina ,zakupy itd i podszedł ochroniarz i spisał nr , moje pytanie czy grozi mi jakiś mandat ?
fedor1921
Początkujący

Re: Zatrzymanie za znakiem b36

Wczoraj, 10:52

fedor1921 napisał(a):podszedł ochroniarz i spisał nr , moje pytanie czy grozi mi jakiś mandat ?
A cos mówił? Może spisał sobie żeby sprawdzić czy często tam tak się zatrzymujesz.

Raczej nic ci nie grozi bo mandaty może wystawiać straż miejska/gminna i policja nawet na osiedlach zamkniętych. Wtedy przeważnie robią zdjęcie i przychodzi ci pocztą informacja o mandacie, za szybą nic nie zostawiają z tego co wiem.

Generalnie jeżeli na osiedlu jest mało miejsc parkingowych to powinny być wydzielone zatoczki lub inne miejsca gdzie można zatrzymać się na chwilę legalnie.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 8
Auto: Nie mam

Re: Zatrzymanie za znakiem b36

Dzisiaj, 10:13

Trzeba było do niego podejść i zapytać w jakim celu spisuje numer rejestracyjny. Tak naprawdę nie ma prawa tego robić - RODO. A numer rejestracyjny samochodu to też dane osobowe. Było swego czasu głośno. No i jeszcze zachodzi pytanie, czy ochroniarz miał, licencję czy nie...
Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego Duże przenośne szybkie ładowarki - powerbank do auta elektrycznego
    Volkswagen przedstawia przenośną ładowarkę umożliwiającą szybkie zasilanie aut w energię elektryczną. Działa ona na zasadzie „powerbanku”, urządzenia pomocniczego do telefonu komórkowego. Niezależnie od ...
    Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD" Trójkołowe pojazdy elektryczne Toyota "i-ROAD"
    Wiele mówi się dziś o nowych koncepcjach organizacji transportu miejskiego, inteligentnych miastach, oraz innowacjach mających zrewolucjonizować komunikację w dużych aglomeracjach. Konkretne przykłady takich zmian ...

•