Zderzak R32

23 Mar 2020, 23:41

Witam, co wiecie na temat zderzaka R32 z abs'u do golfa 4? Pasuje to wszystko czy jednak trzeba dużo przerabiać?
Ciastek140
Nowicjusz

24 Mar 2020, 00:05

Czy trzeba przerabiać czy nie to już kwestia wykonania danego elementu i nie ma znaczenia rodzaj plastiku. Plastik ABS to bardzo fajna struktura, nie jest kruchumy i elastyczny, trzeba na to uważać bo często można trafić na części z mieszanki plastików a to jest tragedia. Pamiętam jak kiedyś kupiłem zderzak z M-pakietowy nieznanego pochodzenia, następnego dnia trafiłem lisa i zderzak rozsypał się jak puzzle
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

24 Mar 2020, 09:14

A powiedz mi co ze zderzakami z polipropylenu?
Ciastek140
Nowicjusz

24 Mar 2020, 10:12

PP jest plastikiem bardziej kruchym od ABSu ale też jest ok.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 49
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D

28 Mar 2020, 23:20

Witam, kupić zderzak R32 z abs'u czy lepiej jakąś dokładkę? Może ktoś z was ma i się wypowie na ten temat.
Ciastek140
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Omega - samochód do driftu Opel Omega - samochód do driftu
    Omega to konstrukcja zbliżona do Sierry – rodzinny samochód z napędem na tył. Auto powstało w dwóch generacjach, a ostatnia (produkowana w latach 1994 – 2003) dobrze nadaje się na pierwsze treningi ...
    Od maja wzrasta liczba zdarzeń drogowych z udziałem dzieci i młodzieży Od maja wzrasta liczba zdarzeń drogowych z udziałem dzieci i młodzieży
    Od lat nasilenie wypadków komunikacyjnych z udziałem młodych uczestników ruchu (7-14 lat) rozpoczyna się już w maju i trwa do września(1). Maj, lipiec i wrzesień to także miesiące z najwyższą liczbą ofiar wśród ...

•