Zdjęcia BMW E36

Zdjęcia BMW E36

12 Lip 2008, 19:50

Potrzebuję zdjęć z tym samochodem.
Chodzi mi konkretnie o BMW E36 4/5 drzwiowe.
Zdjęcia muszą być dużego rozmiaru (na cały ekran) a samochód w stanie idealnym.
Tak naprawdę chodzi mi o coś w rodzaju tapety na pulpit ( na tle ładnego krajobrazu lub na jednolitym tle, oczywiście bez numerów rejestracyjnych).
Jednak wydaje mi się to nie możliwe z powodu wieku tego że samochodu, dlatego zadowolę się zdjęciami aut o zbliżonych cechach. W razie potrzeby z pomocą przyjdzie PhotoShop :D
Sam niczego ciekawego w internecie nie znalazłem dlatego proszę was o pomoc, więc jeśli ktoś ma chwilę wolnego czasu i dobrą wolę to proszę o pomoc w poszukiwaniach. Może ktoś przypadkiem trafi na takie zdjęcie.

Proszę o umieszczanie linków do zdjęć.
Fenix
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja SSSuper Drift Cup 2011 - Bagicz / relacja
    Lotnisko Bagicz znajduje się ok. 7 km od centrum Kołobrzegu i ok. 4 km od Ustronia Morskiego. Położone jest przy drodze krajowej nr 11 (wyjazd z Kołobrzegu ulicą Koszalińską). Pod samo lotnisko prowadzi również ścieżka ...
    "Highway Hero" Mercedes-Benz Actros 2551 6x2
    Podczas 65. targów pojazdów użytkowych w Hanowerze uwagę zwiedzających przyciągnął niepowtarzalny Actros w kolorze jadowitej zieleni, zaparkowany przy wejściu do świata samochodów użytkowych Daimler Trucks. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda