Zdjęcie pokrywy silnika 1.4 MPI

Zdjęcie pokrywy silnika 1.4 MPI

27 Lis 2014, 10:55

Siema, mam dośc może absurdalny problem, ale nie mogę zdjąc pokrywy silnika w mojej Fabii 1.4 MPI. Klapa wygląda następująco http://skodaauto.com.pl/user/images/DSC00249.JPG odkręcam tą srubkę co jest po prawej stronie u gory, ale ewidentnie trzyma w tej dziurze po środku - oryginalnie jest tam znaczek Skody. Nie ma tam zadnej sruby w srodku, tzn jest, ale bez żadnej nakrętki.
PavvelRM
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Zdjęcie pokrywy silnika 1.4 MPI

29 Lis 2014, 11:54

A nie jest ona czasami wciśnięta na takich bolcach..? Może ich być kilka ze 4 lub 5. Trzeba po prostu ją wyciągnąć w górę. Jak nie ma śrub to musi zejść. Ciężko pewno idzie ,bo nie była wiele razy ściągana od nowości. Najlepiej zacznij od któregoś rogu z wyczuciem ! Najlepiej jak silnik będzie trochę ciepły,wtedy powinno lepiej schodzić. :yes:
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn Dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro na FIA WEC, Bahrajn
    Od następnej rundy FIA WEC w Bahrajnie w wyścigach wezmą udział dwa egzemplarze Audi R18 e-tron quattro. Będzie to pierwszy start prototypowego pojazdu marki Audi na piaskach pustyni. Jazda nocą i wysokie temperatury to ogromne ...
    Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi Toyota Auris Touring Sports pierwsze w pełni hybrydowe kombi
    Podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie Toyota zaprezentuje Aurisa Touring Sports, czyli odmianę kombi kompaktowego modelu, którego druga generacja z sukcesem zadebiutowała w Europie na początku 2013. Przywrócenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      S2020005
      Jaguar