Zdrowa dieta przy treningu

Zdrowa dieta przy treningu

13 Sty 2019, 15:07

Cześć :D W tym roku (tak wiem, to banalne) postanowiłem w końcu wziąć się za siebie i zacząć ćwiczyć. Brak motywacji do treningu najbardziej mi doskwierał, gdy ćwiczyłem samemu. To co zaczęło mnie motywować do treningów, była obecność mojego trenera. W połączeniu ze zdrową dieta po zaledwie 2 tygodniach zaczynam czuć pierwsze różnice i czuje się znacznie lepiej. Wcześniej dużo czasu spędzałem w aucie przez co oponka na brzuchu tylko rosła. Ćwiczę 4 razy w tygodniu jak pozwoli na to czas. Polecam, jeśli też za dużo czasu siedzicie w aucie ;)
Osknow
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo V90 Cross Country w zimie Volvo V90 Cross Country w zimie
    Volvo V90 Cross Country powstał, by stawić czoło trudnym warunkom drogowym i pokonywać oblodzone i zaśnieżone szosy. Do tego miał być duży i komfortowy. Trzeba przyznać, że udał im się ten zabieg! Sami Szwedzi przyznają, ...
    II Wielkopolski Rajd Historyczny im. Henryka Rucińskiego II Wielkopolski Rajd Historyczny im. Henryka Rucińskiego
    W miniony weekend w malowniczych okolicach Poznania odbył się II Wielkopolski Rajd Historyczny im. Henryka Rucińskiego. Wraz z klasykami do rywalizacji stanęły hybrydowe Toyoty Auris TS Kombi Freestyle, których załogi ...

•